Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

12. sraz Peugeot - clubu


Recommended Posts

Medvede, nezapomen ze Netopyr je druhej nejlepsi navigator ( viz Sebetov ) a tak absence by byla vyrazne znat :-) Ale zase bych mel snad moznost pritahnout nahradnika muzskeho pohlavi, kterej me minule vycinil ze jsem mu o Sebetove nerekl :-) ne-clen, P406 combi, 2.0HDi... rikal ze mu priste mam rict, tak ja vysonduju...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: JunEAu

Medvede, nezapomen ze Netopyr je druhej nejlepsi navigator ( viz Sebetov ) a tak absence by byla vyrazne znat :-) Ale zase bych mel snad moznost pritahnout nahradnika muzskeho pohlavi, kterej me minule vycinil ze jsem mu o Sebetove nerekl :-) ne-clen, P406 combi, 2.0HDi... rikal ze mu priste mam rict, tak ja vysonduju...

Člen - nečlen, jen a? klidně jede, třeba bude záhy člen a ve finále i řádný člen (nebo ho nebudeme bavit, sebere se, odjede a určitě pak člen nebude - to už je jeho volba). Ale za sebe tvrdím, že čím víc nových tváří, tím líp

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Marek206

No vzhledem k tomu že se 17. září žením tak teda nevím, ale snad to nějak zvládnem :papa

Z vlastní nedávné zkušenosti podotýkám, že týden před svatbou budete vděčni za možnost aspoň na chvilku vynechat několikrát již do blba řešené spory (kdo, kde a vedle koho může sedět, kolik kg koláčků a dortů spotřebuje jeden svatební host, bude stačit k večeři svíčková + 80 kg prase nebo to chce ještě třeba ovárek a uzený, aby hosti netrpěli hlady, do toho začnou nervit ještě oboje rodiče dotazy typu: Co když bude pšet, nezmoknete??? apod.), prostě věřte, že se velice rádi odreagujete ve společnosti lidí, kteří Vaší svatbu absolutně řešit nepotřeujou a sešli se za plně jiným účelem, než probírat do nekonečna již výše jmenované. Takže jsem přesvědčenej, že změna myšlení v předsvatebním ruchu je skvělej nápad a nic Vám nemůže pomoci víc, než 12. Piškotsraz

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest minimaxa

Tak jsem právě dorazil z dovolené a plnou parou se opět vrhám do práce a do prací klubu prospěšných. Tak jak se těšíte přátelé? no já moc moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...