Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Filip

cena oleje ??

22 posts in this topic

Venku se oteplilo a hned je to s tou spojkou o něco dřív lepší..To by mě taky zajímalo kolik takový olej stojí.. a od jaké firmy ??? :)

Prosím o radu ... mohl by mi některý zkušený dvěstěpětkař říct, jaký nejlepší nebo nejdoporučovanější olej(tuším že 80-85 W) a od jaké firmy mám vyměnit v převodové skříni, aby to bylo \"piko belo\" ????

Nerad bych tam totiž nalil nějakou srágoru ..

;)

Já beru olej od mobilu ale ted mobil ještě sněkým vyrobili přímo olej pro pežotacké skříně.cenu oleje uvedu zítra.

Bacha na vec, u prevodovek neplati, ze vyssi cisla znamenaji lepsi parametry. Peugeot doporucuje ESSO GEAR OIL BV 75W-80W nebo TOTAL TRANSMISSION BV 75W-80W (pozor na to BV to je dulezite!). Tyhle jsou vyzkousene i u Citroenu a fakt se pak radi lip. Rozhodne nedavat nejaky 80W-90W, je to pak nanic, radi se hur nez se starym olejem.

stav se s tim nejaky dilne a oni ti poradej a nalejou, to co tam patri. ja platil 500,-

JR: jo to bude asi nejlepší, vlastně o jednom servisu na francouzský vozy tady v Plzni vim takže si to nechám vyměnit u .. odborníků. Díky

omlouvam se za mystifikaci, tech 80-85 je fakt spatne.... Ja su uz asi hlava derava...

Ja tam lil nejakou srajdu od Parama 75W

Jo a ta cena toho Totalu u pumpy se pohybuje kolem 450,- za litr, ESSO nevim. Ty BV oleje maji zrejme nejake prisady, ktere umoznuji lepsi razeni za studena.

Vostik: teda dival jsem se na Paramo, ale nevim nevim... I kdyz nekdo mi tvrdil, ze Paramo vyrabi nejake slozky, ktere vyvazi a renomovani vyrobci je davaji do svych oleju. Ja radeji zustanu u provereneho Totalu.

Jo, do převodovky patří 75W-80W, potvrzuji :)

Jinak ten \"TOTAL TRANSMISSION BV 75W-80W\" jsem loni kupoval přímo u jednoho autoriz. prodejce Peugeotu (byl zrovna při cestě a nechtělo se mi lítat někam jinam) za 219,-Kč/litr.

Dydzej: no ja s tou prevodovkou uz mam stejne trouble, takze me je jedno jestli kixne za rok nebo za 5..... A radit s tim jde temer normalne. Akorat v tech tuych mrazech to bylo trochu na delsi dobu, ale to pricitam tomu, ze mam to razeni zkraceny, takze vsechnio ma min casu se poskladat v te prevodovce na to spravne misto......

Jo akorat co me sere je to, ze kdyz radim zpatecku, tak at delam co delam jde to pres zuby a pekne me to sere..... Snad jedine tohleto by mohl byt duvod zacit laborovat s tem olejama.... :)

HOWGH

no jo, ja s ni uz parkrat laboroval, ale neprineslo to ten 100% uspech... Jinak spojka je nova.. pritlacak stary, ale jeste v kondici (nevybrany). Oddie, porad :)

tak tak spojka spatne vypina a pak nejde zaradit zpatecka

me na jednom aute taky slo blbe radit taxem koupil 2l jakehosi oleje typ si bohuzel nepamatuju byl s pridavkem nejakych aditiv co to mely zlepsit (molyka nebo tak neco ???) docela to fungovalo po aplikaci to slo znatelne lip

ale nekdo rika ze je to reseni jen na chvili a pak to fofrem odejde definitivne :(

ja s tim jezdil asi rok a bylo to OK

Nu dobra, tak ja to jeste povolim, je pravda, ze zabira uz hodne dole a kde kdo s tim mam trochu problem, ale kdyz me se to tak libi.... :(:D

Zdary, zdravím všechny a zvláš? požo?áka ze z Plzně. Máš nějaký zkušenosti se servisama na Peugeoty tady v Plzni?