Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Čím natřít futra, kde koupit nerez trubku a další drobnosti...


oddie

Recommended Posts

Mám tady pár blbostiček z rekonstrukce a už nemám ani sílu to někde hledat či zkoušet, tak se taky přidávám k dotazům na vše :)

První věc - potřebuji natřít futra dveří v interiéru na bílou lesklou barvu. Futra jsou kovová, některá nová (jen přepravní nátěr, který se musí odrbat), některá původní s původním nátěrem. Mátě někdo tip, čím to natřít? Ideálně jen jednošichtovkou - jedním nátěrem, ale pokud to rozumně nepůjde, můžu dát základ + vrchní. Osobně mám velmi osvědčený Alkyton, ale ten mám pocit se do interiéru úplně nehodí...

Druhá věc, potřeboval bych kousek nerez trubičky tak 8x1, stačilo by mi klidně i jen půl metru. Má někdo tip, kde ji koupit v západní polovině Prahy? O Akrosu vím, jenže ten je pro mě dost blbě z ruky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Potřebuju trubičku, do které strčím bovden o vnějším průměru 4mm, koncovka má možná 5mm, takže zhruba takovou světlost. A potřebuju ji ohnout do oblouku, aby se (moc) nesplácla. V zásadě i ta 10 by šla, ten bovden tam nemusí být natěsno, ale k tobě to mám asi ještě dál než do Akrosu :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na futra mám odzkoušený 2015 oknobal - z popisu to není zjevné, ale hodí se na vnitřní použití i pro kovy a nepotřebuješ základ. Nesmrdí, zasychá rychle a když ho správně nařediš tak se s ním pracuje dobře jak stětcem tak válečkem.

Trubku naplň pískem... nestačí ti dural?

[upravil dne 23/4/13 18:54 od koblih69]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...