Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sháním Peugeot 205 5.dv.


varuz

Recommended Posts

Ptřeboval bych někde sehnat peugeot 205 5 dvéřák 1.9D bez papírů a klidně i bez motoru, ale měl by to bejt fešák, barva není důležitá. Mám 205tku, ale z roku 1984 a kastle už není co bejvala. Kdybyste o něčem věděli(dovoz odkudkoli, nebo klidně něco od nás), tak se prosím ozvěte na va_ruz@volny.cz, nebo na 603 569 961. Stačí i tip z venku a já bych si pro něj už dojel. Fakt by se mi taková zdravá kastlička hodila. Předem díky všem za tipy. :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to je docela problem.Ja shnim taky 205ku ale tridver v Dieslu a je to fakt skoro nemozne a v nemecku jich prej taky moc neni jsou nedostatkovym zbozim.Kdaybych na neco trefilo dam ti vedet.Kdyz budes vedet o tridver tak se mi ozvi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To tedy sháníš na tom pravém místě, jen co je pravda. O to větší je to sranda, že bydlíš v oblasti, kde auta vozí každej druhej, pokud se nemýlím, což? Většina toho, co jsem kdy koupil, pocházela z Teplic, Chomutova, Mostu, Ústí n/L., příp. Plzně... Nebylo by náhodou lepší poptat se nějakého souseda??? Vždy? tam stojí pla?ák před každým druhým barákem!

Cabrio: no, to ti nezávidím. Pěknou 3-dv. 205D nový model sháním taky, takže pokud se někde objeví, je dost pravděpodobné, že tě předběhnu :) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a kdyz sme tak u toho kolik se tak pohybuje cena za takovehle pritazene bezpapirove auticko ????

me konkretne by zajimala nejaka 1.4 nebo 1.6 benzin ta novejsi

jen pro zajimavost jestli se me vyplati predelvat a opravovat to moje nebo mam rovnou sehnat bezpapiraka a je po problemech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Skutečně? A nesháníš už ho náhodou od listopadu, nebo kdy jsi to naboural? Na to, že už je únor... tak to asi zas tak moc nesháníš! No nic, hodně štěstí :)

Jestli chceš, tak pokud někde něco najdu, prohlídnu to a nevezmu jej, můžu ti poslat kontakt. No i když, pokud nějaký auto prohlídnu já a nevezmu ho, tak už bych ho teda nikomu nedoporučoval :D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No řekl jsi to za me.A mas plnou pravdu ale tu už ho taky nejoku chvili shanis!!Jednoho jsem nasel ale byl az z Varů a to je dost daleko.V okli jsem objel snad vsech ny dovozce peugeotu a kde nic tu nic.Musim cekat a byt trpelivej. :( :( :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 oddie, cabrio : to docela jde kdyz to tak vemu taxe mozna vyplati vzit to cely ....

ma nekdo z vas nejakej kontakt pripadne to sami primo vozite ???

a jak je to s cislama a tak ? motor se neeviduje takze tam je to asi jedno ale co kastle ? da se to cislo nejak prevarit nebo prebouchat ??

a jeste jedna vec jake a kde ma vlastne 205ka cislo ? ja sem nasel stitek na levem podbehu a pak pod levym oknem je na plechu cislo, ale pri blizsim zkoumani (presneji receno to cislo bylo prelepene folii pod kterou byl puchejrek taxem folii sundal ze to ocistim) sem zjistil ze to cislo je pouze v barve !!! proste pod nim je normalni rovnej plech

taxem to lehce ocistil a fofrem znova prelepil :D :D

je to normalni ?????

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zazaa: ne, nic nevozím. Mám čísla na pár dovozců, jinak Annonce.

Ad čísla: motor se neeviduje, jak jsi napsal, pouze se musí shodovat typ.

Karoserie - s původními doklady tvého auta a s doklady od toho procleného (německý TP, kupní smlouva, celnice apod.) zajdeš k autoriz. dealerovi Peugeot, a on ti vystaví potvrzení, že můžeš kastli vyměnit. Chce za to 500,- nebo 1500,-, teď nevim, a musí se shodovat typ kastle (zpravidla prvních 9 znaků VIN-u), jinak jsou velké problémy.

Pak s tím autem zajedeš na STK, a nakonec se vydáš na úřad, kde ti to přepíšou v TP, na základě všech těch papírů.

Jinak číslo kastle je skutečně jen jehličkované, a dost často prostě vyrezne. Pokud se ti to stalo, zajeď na úřad na techniky, že ti vyrezlo, a nech si přidělit úřední číslo...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no tak to jte mě moc nepotěšili. samozřejmě jsem se ptal v okruhu známých, kteří tahaj auta, ale ti mi řekli to samý-je to velkej problém, tak tu mojí šunku dojezdím a střelim do šrotu, co se dá dělat a pořídím si třeba 307čku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...