Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

spatny tlumeni 205


Guest Filip

Recommended Posts

a ještě taková věc, mě se taky moje P205 chová na silnici jako koza furt mi vepředu něco mlátí na obou kolech. teda mám starý tlumiče auto mám rok ještě jsem je neměnil, nahoře jsou takový gumy jestli to není tím, že jsou mírně vymlácený.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Táhnutí doleva u 205: lůžka stabilizátoru, ohnutá tyč stabilizátoru, ohnuté rameno, nebo cokoliv jiného, co zapříčiní, že je jedno kolo posunuté vůči druhému (v tomhle případě asi bude levé kolo trošku vzadu oproti pravému, ale to je jen odhad).

Mlácení: všechny čepy (spodní, čep řízení, čep spojovačky); všechny lůžka (silentbloky, \"futra\") - rameno, stabilizátor; horní uložení (ložiska) tlumičů, a samotné tlumiče. Cokoliv z toho...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Už se nemůžu dočkat až namakám s tím kupónkem na slevu z Autotuningu do Autobenexu a vodnesu si pár těch vysněnejch KAYABa tlumičů ... :D

Jenže ta zapráskaná vejplata je ještě táááák daleko :mad:

Zbydou mi pak ty co vyndám, jsou čtvrt roku starý. PC 3000 nechal bych je tak za 1800, varuz neměl bys zájem ??

joo (oddie) nevíte/š kolik dám za dva nové dorazy a dvě gumy co jsou v uložení.. ?? Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Pozdě ne Varuzi, já mám teprve ty nový tl. koupený, teď ještě sehnat stahováky a někoho kdo mi bude asistovat. Na tvojí 1,9 D by podle mě sedět měly.

Btw. kde je \"Hrob\" ??? Mohli bysme to vzít naráz. :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

oou Varuz to je trochu z ruky do Teplic se chystám nejdřív v létě takže bysme to mohli řešit dobírkou za těch osmnáctset i s poštovným a? nežeru :) ...Ikdyž jestli to berou podle váhy nevím nevím...Nebo kdybys měl v nejbližší době cestu do Plzně byl o by to nejjednodušší řešení

:D

Příští týden je budu měnit tak pak bych se ti ozval pokud máš stále zájem

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo bez stahováků to nedělej a ještě si pro jistotu kup ty gumy co jsou v uložení a taky dorazy ty jsou na pístnici tlumiče. Bude to vymačkaný a doraz rozcupovanej. Je taky možný, že se ti po rozmontování vysypou ložiska ale jestli se lehce otáčí volantem bez doprovodu podezřelých zvuků mohli by být OKa. V Autobenexu dohromady 660 bez ložisek. Hodně stěstí tobě i sobě :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsou to takový válečky z tvrdý pryže co se nasazujou na pístnici a maj úlohu tlumit velké nárazy třeba když vymeteš díru ve velký rachlosti a aby to přitom protlumení neudělalo ránu. Cena v autobenexu je cca 180/kus. Prima věc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...