Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dálkové ovládání


Lord Back

Recommended Posts

čau lidi už jsem tu dlouho nebyl a bohužel mě sem zase přivedl problém mám peugeot 307 2.0 HDI 100kw r.v.2006 a asi před rokem mi upadl klíček na zem a přestal jít na startování už šla jen dálka a musel jsem vyndat náhradní klíč a startovat na něj a před týdnem jsem si nechal udělat náhradní bez dálky a když mi to v peugeotu programovali tak mi odbouchli tu dálku nebo nevím prostě to nejde už spárovat a mě to pěkně sere nevíte zda se to dá opravit

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no neviem, buďto je v háji ten kľúč alebo niečo spravili zle, to sa dá zistiť jedine opätovným prečipovaním všetkých kľúčov ale to by asi bolo drahé.

Ono ak bola elektronika poškodená tým pádom, tak sa kľudne mohlo stať, že preprogramovanie ho dorazilo...

Ešte by som skúsil manuálnu reinicializáciu kľúča podľa užívateľského manuálu pokiaľ si tak už neurobil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to už jsem zkoušel, klíček meřili a nevysílá ani prt ten je mrtvej sere mě to že jsem vyhodil 1200 za origo klíček bez dálky abych měl rezervní a díky tomu jsem přišel o klíček co jsem používal jako dálku když imo byl mimo a teď vyhodím dalších 2500 za klíček s dálkou a budu mít klíčů tři prdele a s dálkou jen jeden teda dva akorát že ten jeden si můžu klidně strčit do ...... a tam ho žvejkat. Co nadělat v životě se stávají horší věci třeba to že někomu něco rozeserete a on za týden přijde vám nakopat prdel to by bylo určitě horší ale to se mě určitě nestane :D:mrk:aut:grr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...