Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pražský minisraz-Peugeot restaurant 4.4.2013-dorazil by někdo


Recommended Posts

Nic sem neprovedl, prostě neni místo. Dneska mi to řekli. A jelikož jsem byl na dohodě a v podstatě na zkoušku, tak mám smolíka. Další lidi propouštěj zamnou... Ale obratem jsem sehnal jinou práci, tak snad v pátek dopadne, ještě pár faktorů a bude to snad zase oukej. Mezi padákem a novou prací uběhlo jen 10 minut, tak alespoň trochu radost.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nastal maly problem a budu pry dnes predstavovan nemeckym kolegum. To znamena, ze nemam zdani, kdy z te prace vylezu :( je mozne, ze se jenom reknem nazdar ja jsem ten a ten ale na druhou stranu je take mozne, ze si budem povidat jeste hromadu jinych veci, vcetne strategii. Petre, napisu ti jak to se mnou vypada, az budu vedet... pokud tam ale nebudete jenom na skok, tak bych asi prijel.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě jsme dorazili domů, byl to fajn sraz, sice komorní atmosféra, ale o to více zábavy. Sice jsme se o účasti rozhodli až dneska ve tři odpoledne, ale stálo to za to. :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky děkuju byť byla účast komorní :) Ráda jsem vás zase po delší době viděla a moc děkuju Milanovi a Kitty za odvoz :) takže se těšiiiiim na další srazík :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...