Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tažné zařízení


wrba87

Recommended Posts

  • O 3 roky později...

Ahojte. Tak som sa opat vratil po kratkej dobe k Peugeotu 406, 2.0 HDi, break. Mam dotaz a nechcem zakladat novu temu. Auto je dovoz z Nemecka. Chcel by som nan namontovat tazne lebo pri originalite mi ho dokazu zapisat. Ale vsetky vraky co som nasiel v okoli s taznym boli sedany. A ako tu citam tak bohuzial nepasuju na breaka. Nema niekto tazne na breaka za rozumnu cenu? Alebo mi neviete niekoho poradit kto rozoberal auto s taznym? Dakujem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Ahojte. Uz som kupil starsie tazne. Chcem ho namontovat ale chybaju mi nejake specialne obdlznikove matice do nosnika. Vraj je to specialita od francuzov. AUTOCAR vyrobca konkretneho tazneho udajne ma celu sadu srobov za 20 eur ale v podstate su mi zbytocne kedze potrebujem len tie 4 specialne matice. Viete mi poradit kde by sa dali kupit? Alebo nema ich niekto doma navyse? V Peugeote nemali ani ponatia o co ide ked som tam volal. Alebo aspon nejake objednavacie cislo na ne. AUTOCAR ich udajne berie priamo od Peugeotu. Myslim ze to je diel cislo 14 na obrazku.

Dalsia otazka: kade ste tam tahali elektricke kable od tazneho k svetlam? Je tam nejaka prechodka alebo musi ist aj naraznik dolu? Dakujem za odpovede. 

Screenshot_2017-03-30-18-15-44.png

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...