Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Black 406 2.1TD ± 370 000km - Jedeme dál


Cinci

Recommended Posts

před 7 hodinami, agresssor napsal:

Může mi někdo vysvětlit proč každý touží po BMW ?

každý nee :bojim, tady opravdu platí, že musíš mít i na banány...,ale asi před 20 lety jsem se svezl (jako spolujezdec) v BMW 750 v Rakousku a teda super zážitek--nechtěl jsem věřit, že jedeme 250 km/h :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 1 hodinou, StibTo napsal:

Hezké :)  Těším se na samostatné vlákno.

Bude až to vše doběhám a budu moct začít normálně jezdit, ve středu by měl být hotový VTP.

před 6 hodinami, John napsal:

Tak at ti dela jen radost a opatrně... :)

Hlavně na tom sněhu bude třeba být opatrnější, výkonu trošku přibylo a ten zadek holt víc utíká :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

E60-ka je paráda, škoda, že do toho jen chvíli cpali schopné motory. Jinak k E46-ce, první tisícovka je za náma, -20°C mrazy zvládla na jedničku, spotřeba mi teď v té kose kdy mnohdy nastartuju a jdu ometat plave někde okolo 9,6l.  Takže celkem spokojenost. Jezdím denně a pomalu si začínám dost zvykat, až sleze sníh, umyju to, udělám filtry a oleje nafotím nějaké foto a založím téma, pomalu pokoukávám po kolech na léto, takže kdyby se něco naskytlo určitě přidám :)

Upraveno uživatelem Satepek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Topic pro nové vozítko založený, pomalu si pohrávám s myšlenkou sebrat na jaře sílu a dát černou 406-ku do kupy, přehodit komplet motor - jeden mám z té stříbrné se 164tkm. Asi by byla lepší možnost nacpat do toho 6-7 tisíc a mít auto s hodnotou 20000, které je jinak v top stavu než to dát na eko za 500Kč a prodat 17ky co zbydou za 5000.

Co teda chybí a třeba koupit..

blok (mám) 0Kč
komplet osazenou hlavu tipuju +-3000
srovnání 1000
těsnění pod hlavu, rozvodak 1000
klínák, olej 1000
drobnosti co se můžou vyskytnout při práci 1000

Musím si to ještě nechat projít hlavou, jestli to stojí za zabitý pěkný víkend a ty nervy, každopádně ještě zaplatím pojistku a uvidím.

Jina coupé zatím jezdí bez problému, máme za sebou půl měsíce, 2000km a naprostá spokojenost.

 


 

Upraveno uživatelem Satepek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Dobrý den, asi jsem nemocný, aneb jedna volná relativně teplá sobota a hlava je venku - písty jsou OK :cool: Teď se ptám i sebe, kdy startujeme ? :D Pokud bude přespříští týden pěkný víkend možná to klapne :D

364.jpg

365.jpg

 

Upraveno uživatelem Satepek
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...