Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

807 HDI 2,2 2009


Stapaka

Recommended Posts

Zdravím tady všechny ve spolek. Jsem tu úplný nováček, a taky můj první DIESEL. Už jsem ho sice zaplatil, ale i tak bych znal rád vaše názory...

Snad to ještě bude ke skouknutí na:

http://www.autoplace.cz/cz/nabidka-vozu/1688/peugeot-807-2-2-hdi-16v-bi-turbo-125kw

...i když mi to už stojí před baráčkem.

Díky za vaše postřehy a rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jako starší rok výroby (teď myslím sebe sama) se tady budu muset chvilku orientovat. Jak v ovládání stránek, tak v příspěvcích.

Ale co jsem zatím stihnul, tak to byly pro mne samé prima poznatky. Tak doufám, že i já budu brzo něčím užitečný.

Dneska jsem docela bojoval s otočením sedačky pro řidiče. U spolujezdce to bylo hnedle, ale u řidiče tam byla taková

plastová pojistka, a než jsem přišel na to jak to odblokovat tak jsem myslel že už jsem neschopnej. Ale povedlo se...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak jsem byl domluvený na dneska ráno - no a vstanu, kouknu z okna a venku tak6-8 cm sněhu - no a ten můj má jen letní gumy a platnost přezuvek končí v neděli.

Stejně bych to asi nerisk. Zatim to nemám v ruce a z Lípy do Mělníka je to samá zatáčka. A na letních gumách a bez SPZ - to bych byl docela snadná \"kořist\"... :-)

Tak jsem poslal SMS že se omlouvám, ale že to musíme posunout. No a tak vím zatím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo hezká kára, jen mě udivuje, že celý auto vypadá jako když sjede z linky. I výfuk zevnitř, celý spodek ....

Škoda toho prošvihlého termínu, ppčko toho má fakt hodně, snad se na Tebe brzo zase dostane. Tak ať je vše OK a přeju hodně spokojených kilometrů.

Díky za přáníčko, rád si je užiju :roker

Jak se na to dostaneme, dám vědět jestli jsem měl fakt štěstí, nebo jestli to byla bouda.

Ale vzhledem k tomu, že mi nabídli záruku za 6.000,- Kč/rok kromě běžného opotřebení, tak snad by to mohlo být dobrý.

Určitě dám vědět co a jak...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak tohle už bylo v nabídce docela dlouho,ale at to slouží,je vidět ,že si s tím někdo vyhrál před prodejem.

Bylo, to je pravda. Od STK 10/2012 se s ním skoro nic nenajezdilo. Ale myslím, že tam měli o 100 tis. vyšší cenu. Tak možná pro to.... No a aby to sloužilo, si móóóc přeju ... :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hmmm, moc hezký to máš:mrk Tak ať ti dlouho a dobře slouží :-) Jo, z těch svárů bych si hlavu moc nedělal, spousta svárů se i v dnešní době při výrobě dovařuje ručně;)

Tak to mi přesně kamarádi říkali. Že i ve škodovce mají oddělení, kde se dodělává to, co se na lince nepovedlo a taky to není prý žádný zázrak. Stejně ale budu klidnější, když s něco takového potvrdí i na zvedáku...

Jinak všude kam jsem se dostal bez zvedáku je to moc pěkný (je vidět, že to není nový, ale není to nijak vyumělkovaný. Jen čistý a nepoškozený) :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak k ppčku jsem už se nedostal. Měl to moc plný. Jelikož jsem to chtěl pořešit co nejdřív, tak mne kolega vzal do Smrku.

Ještě jsem se ho ptal, jestli budou mít volný zvedák. Povídá jasně, tam mají i rovnací stolici, nebude problém...

No, ty kluci tam konkrétně tyhle auta skutečně dělají.

Prolezli to, todle, todle je udělaný - ale dobře, todle a todle je nový - no kilometry by mohly vzhledem ke stavu sedět,

vzhledem k ceně fakt dobrý auto - neboj se toho.

Já na to, že jsem to chtěl vidět zespodu. A jeden z nich na to - no já bych to na tu vysokozdvižku asi nebral...

Páni kluci, já v tu chvíli myslel, že mě šlehne...

No, ustál jsem to ..., tak alespoň jsem se poptal po \"šuplíčku\" pod sedadlo řidiče (u spolujezdce mám).

Nebyl problém, šel do \"ohrady\" tam to z jedné kastle vycvak - povídá - 300,- ale je to špinavý tak já vám to votřu...

Za chvíli přišel - vyglancovaný šuplíček mi tam \"nacvak\" a mám oba

Kolega, jak viděl že jsem byl z tý hlášky o vysokozdvižce špatnej, tak říká - hele tak zajedem tady do Sázavy

to je tak 4 km a zeptáme se tam toho co mi dělal motor, ten má doma zvedák (u Ullysáka měl prasklou hlavu, tak mu ji tam měnili, i vstřiky).

Tak jsme tam zajeli, kolega jen pozravil a jako co bych potřeboval a ten zlatej člověk hned otevřel dílnu a prej tak šup šup...

Zvednul to vzal lampu a celý jsme to prolezli...

No jasně, byl tam mejkap... ale nic důležitýho nebylo schovaný. Prostě co bylo rezavý to pro jistotu natřeli... ale žádná závažná výměna,

po havárce naštěstí ani vidu. Taky říkal - nevidím problém - dobrá koupě.

Ještě mu kolega na závěr říká - tak máte zase dalšího klijenta a on - toho tady tak 5 let neuvidím, s těmahle motorama mi se vůbec nejezděj

Tak to mne hóódně potěšil

No a dneska mně potěšili i na DI, páč v pátek nemají normálně úřední den. Ale tentokrát (alespoň tady v Č.L.), měli kvůli nefunkčnosti registru

v úterý a ve středu - mimořádně otevřeno i v pátek do 12.00.

Kdybych se tam náhodou, cestou z evidenční kontroly nestavil (jako jak mají otv. hodiny), tak jsem to ani nezaregistroval.

Ale takhle - dámy a pánové - já byl jak Alenka v říši divů... Já tam byl úplně sám... Já chvílema nevěděl, jestli tam nevtrhne banda se samopalama nebo co..... Fkt to bylo chvílema snad až hororový...

Přesto to byl super den a vám všem přeji náramný víkend

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...