Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Odměny udělené vedením klubu před ukončením "vládnutí"


Pe.Tr

Recommended Posts

Tak si ještě jednou přečtěte, co napsal Pe.Tr v prvním příspěvku a co já. Neříkám, že jsem proti zpoplatnění. Já jsem proti zamčení pouze pro řády, což jsem z Pe.Trova úvodního příspěvku pochopil.

[upravil dne 24.3.2013 20:14 od Peta]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

do urcitej ciastky zdanovat prijem nemusis, ale martin ma aj iny prijem a ten uz zdanuje a teda vratane toho co dostane aj od pc cr. musi ho dat do danoveho priznania... takze bacha na to.

suhlasim s tym aby sa spoplatnilo overenie vin, ale tak ze by sa obmedzilo napriklad 5ks vin na registrovaneho clena.

je tu zopar spekulantov z polska ktory overuju jeden vin za druhym. im by som to z principu zakazal, ine prispevky tu od nich nenajdete... a toto ma hneva...

[upravil dne 24/3/13 20:16 od Marcel00]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Take bych se primluvil za zpoplatneni, pade nebo kilko za to klidne dam, kor kdyz vim, ze jinde to stoji X-set a tisic .... :) S tim zamcenim a pristupem pouze pro radne cleny je to takove osemetne :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja som si 407 preveril najprv u autorizáku a potom tu.

So spoplatnením nevidím problém napr. poukaz v e-shope.

Problém vidím pri porovnáavní previerky auta v cebii a tu, ak to bude za poplatok.

Myslím si že v cebii za 500 mi zistia aj poistné udalosti, či je v leazingu a podobné veci.

Takže prevernie auta za poplatok si pýta viac info o aute, ako kde bolo auto predané, odkiaľ dovezené a akú má výbavu, servisné úkony ak boli robené v autorizákoch.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ja som si 407 preveril najprv u autorizáku a potom tu.

cerpame oba ze stejného zdroje.

jedna věc je ze musíš natrefit na nekoho kdo ti to info sdeli(autorizak) , znam par techniku z vlastní zkusenosti i z vypraveni a u nich byla taxa dveste za vin...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja si koupil 406 k ni cebia certifikat kde bylo napsano ze stupeň duverohodnosti 3 z peti moznych ,tzn auto je z venku automaticky 3 . 3 znamena ze tachometr nemusi odpovídat skutecnosti. to me nasralo a mel jsem za to zaplatit 4tisice, rval jsem tak jak na trznici az mi to odpustili . ale neodpustily mi darky které mi vnutili a to lékárnu a trojuhelnik a koberečky za 800,- , platil bych to prej stejne ikdybych si to nevzal , na to uz jsem nervy nemel, no a pak když jsem zacal v autorizaku makat sem zjistil ze je to stoceny. jak jednoducha cesta. tak jsem to zacal tady lidem zjišťovat tu historii az se stoho stala za pet let masivka jako prase :D , kdybch si uctoval 200,- za vin tak jsem bohac ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no mám kamaráta v servise tak že asi tak, možno by bolo dobré urobiť zvlášť kartu preverenie a výbava podľa VIN s odkazom na platbu a popis čo bude zobrazené pri preverní.

Ako som písal nemám problém zo spoplatnením aj 500 Ečkového auta za 100 KČ,lebo aj to sú ušetrené love.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Souhlas:

Ty peníze si zaslouží (na druhou stranu bych ho moc nerozmazloval) ;)

Ten kluk není hloupý, obratem jsem měl prověřen vůz - a popis seděl. Asi ví, komu odpovídat.

Moc bych se s ním nepáral, je to - skvělá služba - ... a taky bych ho moc nerozmazloval.

Jsem s ním spokojenej ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...