Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Odměny udělené vedením klubu před ukončením "vládnutí"


Pe.Tr

Recommended Posts

Peugeot ČR toto uvítá jako omezení ad šmeliny s vrakama a tím i poškozování zákazníku Peugeot a tím i dobrého jména Peugeot ČR

Toto by som si dobre overil s Peugeotom dopredu...

Podobne zacal ficat ford forum na svk /info za $$/, a importer tomu velmi rychlo dal po prackach a museli portal zavriet, kedze vydavanie dat z ich systemu je nelegalne kym s tym nesuhlasia... a hlavne ked je to za financnu sluzbu.

Ten informacny system je ich, a to ze toleruju to vlakno je mozno iba preto ze to je nespoplatnene...

Osobne mi ten napad s voucherom do e-shopu nijak nevadi, je to len pre info.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

proto jsem psal že by se to mělo dávat do emailu dotyčnému či SZ a ne zveřejnovat zde na foru,hehledě pokud zde dodám 1O lidem jakou mají výbavu v autě jsou to sloupce pro někoho nezajímavé

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dále se Vedení tentokráte shodlo na neudělování odměn ve vlastních řadách.

[upravil dne 22/3/13 23:21 od Pe.Tr]

docela mě mrzí že nikdo nereagoval na tuhle větu z prvního příspěvku a že se debata točila jen kolem toho ověřování Vinu.

ne že bych čekal nějaké placani po ramenou , ale minule bylo okolo tohoto tematu docela rušno.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dále se Vedení tentokráte shodlo na neudělování odměn ve vlastních řadách.

[upravil dne 22/3/13 23:21 od Pe.Tr]

docela mě mrzí že nikdo nereagoval na tuhle větu z prvního příspěvku a že se debata točila jen kolem toho ověřování Vinu.

ne že bych čekal nějaké placani po ramenou , ale minule bylo okolo tohoto tematu docela rušno.

Já jsem na to chtěl zareagovat, ale pak mi to nějak zapadlo...

Je to vaše rozhodnutí, ale podle mě by odměna na místě byla. Nejsem ovšem řádný člen, tak do toho nemám co mluvit :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pe.Tr: odmena by byla na miste a myslim ze v pripade jejiho udeleni by nebylo namitek (a pokud ano, tak duvodu pro jeji udeleni se da vypsat na nekolik stranek). Ale je to vase rozhodnuti a nemam do toho co mluvit :aut

Elton: opravdu cteme stejne vlakno?? Ja tu totiz vidim bud reakce radnych clenu, nebo pouhe upozorneni na nutnost overeni nebo osetreni nekterych pravnich zalezitosti, ale jinak vesmes souhlasne. Kdo krome Neonka tu byl proti pripadnemu zavedeni placeni? A myslim nerady, kdyz pises ze tu neradi museli hned zacit davat najevo ze se jim placeni za zjisteni VIN nelibi?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

apriori: odmena vedeni, no jak chcete, ale narok mate :)

co se tyka overovani....

je nutne si uvedomit, ze timto se berou prachy peugeotu a jeho autorizakum, a muze na to podle me nekdo i nepekne doplatit. To same, kdyby to zpoplatnoval klub, tak je to vyuzivani cizi databaze a to je trosku o hubu.... nevim, mam z toho trochu strach

plne souhlasi s Oddie. Koho nechapu je Pechy, vin ti kolikrat prozradi vic nez nejaka posrana cebia....ale co uz, kdyz nekdo data potrebuje ihned, ma moznost si to zaridit. Kuryr taky jede expres nebo normal... a oboji stoji jinak....

kor kdyz tohle je doplnkova sluzba....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

Souhlas s výše napsaným o tom, že vedení si odměnu rozhodně zaslouží. Moźná by bylo zajímavé, nechat to projít hlasováním. Minimálně v tomhle by si vedení mohlo nechat od členů poradit;) Jsem si skoro jistý, že by to mělo velice pozitivní ohlas.

A teď si představte, že by taková možost byla i pro vládu ČR, že by celej rok makli zdarma a na konci roku by se v referendu hlasovalo o tom, zda mají nárok na odměny a v jaké výši:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Pe.tr: s tím neudělováním odměn to každý bere zcela \" automaticky \". Nedej bože když napíšeš, že odměna bude tolik a tolik. To by bylo panečku turbovlákno . . . asi je to dáno dnešní dobou.

VIN: souhlasím s poplatkem za zjištění historie. Velké množství dotazů je od lidí, kteří se tu už neobjeví. O poděkování není kolikrát ani řeč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Poplatok za informácie o servisnej histórii?

- poplatok za informáciu - neprípustné lebo informácie vlastní iná osoba než tá ktorá chce inkasovať

- poplatok za zistenie - ak osobe ktorá to zisťuje tak prípustné lebo je to poplatok za nejakú prácu

- poplatok za zistenie - ak klubu - neprípustné lebo klubu nepria dané informácie a ani nerobí konkrétny pracovný úkon

Samotná kapitola je ak klub dá odmenu osobe ktorá informácie zisťuje a de facto bezplatne poskytuje. Toto sa nedá definovať ako poplatok za informácie ani za službu. Vedenie klubu môže odmeniť kohokoľvek kto urobí pre klub a členov niečo hodné poďakovania napríklad i formou finančnej odmeny. Možno že na novom webe bude i stránka \"tabuľa cti\" kde budú takéto osoby verejne pochválené.

Čo sa týka odmien vedenia tak iba ten čo už niečo podobné robil vie koľko to obnáša času, práce, nervov a nákladov s tým spojených. Určite si každý z nich odmenu zaslúži i keď to nebol dôvod prečo do vedenia šiel, no nedá sa nič namietať keď sa samotné vedenie rozhodne že odmenu nechce. Je to ich oprávnený nárok i právo ho odmietnuť.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...