Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

VOLBY 2013-volby do Vedení Peugeot klubu 2013-2015


Pe.Tr

Recommended Posts

Díky všem, myslím si že na vyučeného automechanika to nebylo zas tak špatné :D

K tématu ad pokud se nesejde požadovaný počet kandidátek tak nezbyde nic jiného než dle stanov resp dle zákona o sdružování občanů klub rozpustit. tzn. forum - off , klubove stránky - off , prodej serveru , megafonu, rozprodej veci z eshopu za likvidační ceny, a penize které zustanou na učtu věnovat potřebným např nějaká ta kapka naděje apod....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a

koniec koncov mozes skusit vyskusat priazen volicov sam. ;) ...

Představ si, že jsem si to už vyzkoušel a možná Tě i překvapí, že poměrně úspěšně. Ale:

1) řekl jsem, že se znovu kandidovat nechystám

2) nemám čas ani chuť se opět dohadovat s typy, kterým nikdy nic nevysvětlím, páč jen ONI mají svou pravdu.

3) rád tuto možnost poskytnu těm, kteří mají nové nápady a nové vize - stále věřím, že se takoví v červnu objeví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

taky si myslim :), a taky myslim, ze by bylo dobre, kdyby vedeni informovalo, kolik kandidatek (ne jmenovite), ale kolik ji dorazilo. V urcitem casovem useku. Treba se nekdo chytne, komu to nebude lhostejne....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

medved v pohode...

s tym ze nejak bolo a nejak bude to funguje od nepamati...

bude mi trocha smutno ked klub zanikne, pe.tr urobil skvelu pracu,

ale ja ako nestranny pozorovatel sa ani nedivim ze to speje do zahuby,

vid za posledny polrok co sa tu udialo. na tomto sa uz len malokto bude podielat

a aj ked sa niekto najde, bude mat nulovy respekt a pochopenie. o par clenoch viem

ktory by to radi skusili, ale nemaju odvahu sa do toho pustit.

ja osobne by som to prezil a svet sa nezruti, mozno sa ponauci

z toho nejedno zdruzenie, alebo nastane pripad druhy ze sa ponaucia tu na fore a

daju sa dohromady a podrzia a vytiahnu klub z krizy, v ktorej sa nachadza.

verim ze bude variant dva.

pe.tr forum sa vypnut nemusi, kludne by som si vedel predstavit ze bude bezat nadalej

a kludne pod spravou niekoho tu z nas. je tu spusta cennych informacii ktore vypnutim

by bola obrovska moralna skoda ho len tak vypnut. ak to budete chciet spravit, povedzte mi o tom

skor ako to vypnete...

verim ze k tomu vypnutiu ani zaniku nedojde.

edit: preco si prema uvadza ze konecne nerad?

[upravil dne 22/3/13 21:04 od Marcel00]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

stejne se to provali, tak to napisu, jsem stale radny clen, donutily mne k tomu prosby v rodine o zachovani karticky do autokelly :D

driv jsem i kandidatku zvazoval, ale ted, snad konecne sezenu praci, a nevim co me ceka, ale makat musim jako sroub, abych neco vydelal a zase to cele nastartoval :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...