Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

VOLBY 2013-volby do Vedení Peugeot klubu 2013-2015


Pe.Tr

Recommended Posts

Když už z toho máte pořád potřebu dělat politiku ...

Opozice jsou ti, kteří kandidovali a nebyli zvoleni - nedostali se k \"vládnutí\" :nevim

Takže jediná opozice je Pata :P

Pak jsou tu voliči - ti řádní členové, kteří zaslali hlas/y.

Pak jsou ti ostatní:blablabla

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj osobní názor je takový, že Pe.Tr je jediný vhodný a správný kandidát na znovuvolení za přesedu P-C. Za něho mluví jeho výsledky a vše, co P-C udělal a dělá!!! A ty remsalové, co si myslí, že do všeho ,,hovořit\" je demokratické, tak ať se nad svým jednáním hluboce zamyslí. Ono skutek utek a pouhé ,,kecy\" nic nezmění a neudělají!!!

Já osobně nevím, kdo by měl být přesedou místo Pe.Tra. To opravdu nevím!!! Buď me rádi, že takového předsedu máme!!! Já sem a stojím za Pe.Trem!!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem 100% klidnej a v pohodě. Ale mrzí mě, že někdo, jako je Pe.Tr již nebude dále kandidovat. Nevím, do by měl být místo něho. To se přiznám a myslím si, že to neví ted nikdo z nás. Snad se to Pe.Tr rozmyslí. Bylo by to to jen pro dobrou P-C.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nekteri clenove soucasneho vedeni jsou z Ostravska, ne? Stejne se vetsina veci resi tady na foru v sekci pristupne pouze pro vedeni klubu. Jake finance? Radne clenstvi si platis, pripojeni k netu evidentne taky, jake dalsi finance na to podle tebe potrebujes?

[upravil dne 22.3.13 13:39 od Vvitty]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...