Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ako casto regeneruje FAP?


luky386

Recommended Posts

Diky, no velmi si ma nepotesil :(. Skusim to sledovat a zapisovat si regeneracie. Ak sa to fakt coskoro vrati do starych kolaji, tak stoji zato uvazovat o novom. V peugeote maju teraz akciu na novy za dost slusnu cenu - 300e do konca roka :super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...
  • O 2 týdny později...

tak to máš super 1100km :) , nove mazdy skyaktiv diesly regeneruji co 300km i mín a nic se stim dělat nedá :D

aj pri dlhych trasach? A porovnavas dva rozdielne systemy, kazdy vyrobca ma hold svoj system, a kazdy ma svoje pozitivum aj negativum.

Vidim aj citim rozdiel aj medzi systemami u hdi, 406 mi regenerovala inak ako 407, kedze kazde malo iny... RHS vs. RHR.

Upraveno uživatelem merlin99
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak kluci, všechno je jinak. Tu vzdálenost co jsem psal jsem vypozoroval podle cvakání relátka. Jaké bylo moje překvapení když dva dny po tom co jsem to sem napsal vyskočila hláška antipolution fault :D  Tak je fap od včera venku .. taky egr a chip

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Při každém požadavku na aktivaci regenerace Fap filtru provede počítač řízení motoru následující operace :

Zákaz regulace recirkulace výfukových plynů (EGR); Požadavek na aktivaci elektrických spotřebičů (Vyhřívané zadní sklo, El. ventilátor chlazení motoru, Žhavicí svíčky)

Využívám toho,že spíná vyhřívání zadního okna,od něho mám dopředu k řidiči napojené diody a jak se před regenerací spustí tak se my diody rozsvítí a hned počítám z regenerací a podle toho jedu a plánuju cestu :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Mno tak jsem na to koukl přes dia a skutečně jak se spouštěl větrák, tak chtěl regenerovat. Od poslední regenerace mám 86km a to přesně vychází, kdy se spouštěl větrák, vyhřívání zadního okna a motor si pocukával. Co mi ale zaráží je, že chtěl regenerovat se studeným motorem. 

 

Jinak mi dia píše, že proběh mezi 5 posledními regeneracemi je 716km a usazeno ve filtru 95g aditiva.Vstříknuto aditiva do nádrže 95g. Dá se z toho poznat, jak na tom Fap je?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...