Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jaké je u vás počasí aneb počasí v ČR a SR


OK406

Recommended Posts

Já bych rád slyšel slova toho protijedoucího řidiče s tím kontejnerem. Divím se, že jsi to za tím SUV dobrzdil z takové rychlosti. Ale hlavně, že jsi byl první na tý pumpě. :roll Takovýhle typy řidičů, kteří musí být za každou cenu všude první mám velmi v oblibě. :bacha:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, radim.1008 napsal:

Čůrání je svině a navíc jsem potřeboval dobít kredit na telefonu

 

Rychlost byla cca 30km v hodině a auto má náhon na předek a za kabinou naloženo asi 900 kg takže přilnavost dobrá 

A to sem asi 19 km před videem objížděl náklaďák přes pole

IMG-1483517982148-V.jpg

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

brixtr - takhle to vypadalo ráno u kolínského letiště když sem jel kousek za becvary tahat kolegu z příkopu 

Péťa - asi jo ale každý z té kolony mohl udělat to samé a jen tam stály a čekaly až to asi roztaje

 

Dá se říct že jsem věděl co si můžu dovolit, ono ta škola smyku k něčemu fakt je

 

EDIT: jel sem ráno stejnou trasu 2x v rozmezí 30 minut a mnou vyjeté stopy byly vidět pouze na sněhu kde nenafoukalo 

Sněhové jazyky byly jako by tama nic neprojelo

Upraveno uživatelem Havlicek.Lukas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

před 31 minutami, Havlicek.Lukas napsal:

Čůrání je svině a navíc jsem potřeboval dobít kredit na telefonu

 

Rychlost byla cca 30km v hodině a auto má náhon na předek a za kabinou naloženo asi 900 kg takže přilnavost dobrá 

A to sem asi 19 km před videem objížděl náklaďák přes pole

 

Nechtěl jsem tak ric jako přede mnou,ale ten s kamionem je to samé ,má jet tak aby to v tuhle dobu zvládul a ne si myslet ,že je sám a patří mu silnice. Takovýto machýrek nám zabil u Sobotky tady známého v pondělí.

A v dnešní době kredit,to se ještě vyplatí,kvůli tomu spěchat na pumpu,A ta druhá potřeba,tak to zlomím na polnačku.

Setrvančnost naloženého je taky nějaká a když tady čteme anabáze vašich aut,tak nějak nevěřím na supr zimní gumy na těch krabicích.

Upraveno uživatelem Milan+
foto
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...