Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Repro Pug106


Sirael

Recommended Posts

Čaute 106káři,

co máte za repráky ve dveřích?

A jaký byste doporučily do předních a zadních případně do plata?

Mám v zadních dveřích 13cm díry přímo na repro, tak bych nejradši zkusil nějaký dvoupásmový.

Ale co nevím, jestli je lepší mít dobrý repro v zadních nebo předních dveřích.

Co je lepší pro zvuk?

Díky za názory :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moc tomu nerozumím, znamená to, že je jedno jak silný mám rádio?

Když tam dám silný repro, neodejde třeba konec v rádiu?

Jaký tam sou pravidla pro použití repráků?Mám Blaupunkta Milano. Chtěl jsem najít návod a to kolik \"dává\", ale marně. :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vykon u radia ani nehledej, protoze je to nula nula prd. Repraky od ruznejch vyrobcu jsou rozdeleny do ruznejch trid podle kvality zvuku a zpracovani, samodzrejme, ze cim vetsi kvalita, tim stoupa citlivost a vykon tech repro. koukni treba na http://www.magnat-audio.cz a urcite pochopis podle parametru.

Jak ti to bude hrat nahlas nezalezi na vykonu repraku, ale vykonu radia!!!(teda spis zesilovace)!!! To, ze ti repraky zacnou chrastit neni dany tim, ze mas vykony radio a repro na hovno, ale je to dany zkreslenim zesilovace v tom radiu, protoze radio nema skoro zadnej vykon a velmi brzy se projevi zkresleni. Kdyz vemnenis jen repro, tak se zvuk urcite zlepsi, protoze charakteristika je lepsi nez seriovy repraky, ale vykon zustane skoro stejnej, protoze radio ti vic neda. Abys dosahl hlasitosti, musis dat nejakej zesilovac a pocitej s tim, ze 4kanal koupis tak od trech tisic (aby za neco stal).

Doufam, ze jsem to alespon trochu srozumitelne vysvetlil. :D:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JR díky moc, sem antitalent na elektriku, ale mám rád tucavou hudbu :D

Dám do zadních dveří nějaký 13cm Magnaty, nejsi totiž první, kdo je doporučil.

Na zesilovač ani tubu apod. bohužel nemám a to ani prachy ani velikost kufru. A plato je v jednom kuse venku, páč tam vozím aparaturu pro kapelu

Dík a čus ;):D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ja ti to nejak napisu sem ... :-)))

tyhle Xtract jsem jeste neslysel a jsem z toho kapku zmatenej, protoze jsou oznaceny jako novynka a ja mel Xtract v 306 a to byla nejaka starsi rada. Nechapu, proc udelali novou se stejnym nazvem.

Kazdopadne koukej spis na http://www.magnat-audio.cz/autohifi/xtract2130.html protoze to jsou komponentni repro, takze vejskovy repro je oddeleny, dava se vetsinou do trojuhelniku pred predni okynko nebo na palubku a muzes si je natocit k uchu. I jejich zvuk je lepsi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nazdar pani,

stale hovorite len o priemeroch reproduktorov -> 13cm/ 16cm. Ale co hlbka???

Nemate niekto nahodou info, aka maximalna hlbka sa da pouzit v prednych alebo zadnych dverach?

Ved je pekne mat v zadnych dverach velke stredobasove repro, ale urcite vas bude stvat, ak sa vam bude dat stiahnut zadne okno maximalne len do polovice!!!

Ukazte sa HiFisti :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

vojty: vetsinou s hloubkou neni problem a kdyz jsou hlubsi, tak preci neni takovej problem udelat distancni podlozky z MDF a nebo rovnou celej doorboard :D :D

a ted se ukaz ty :D :D :D:cool:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Samozrejme, ze sa to da doladit distancnymi podlozkami, ale len do urcitej miery. Ak nechces porusit ochrannu foliu v dverach, ktora je pod oblozenim dveri a ktora sluzi nna to, aby ti voda a vlhkost nevnikala do vnutra, tak tam potom vela miesta nie je.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...