Sign in to follow this  
Followers 0
Milo

Spotreba u 2.0 benzin

11 posts in this topic

Zdar vsichni, nevite nekdo jaka je prumerna spotreba u motoru 2.0 benzin (od 1993)? Orientacne by me zajimal i 1.9 benzin (do r.93). Dik.

No já mám taky 2-litra a spotřeba je kolem 12 l a když jedu střelbu tak není problém za 20. Ale musím podotknou že motor je dopovaný Garettem :D :D :D Když jsem měl 1,9 Mi164x4 tak kolem 9 l a střelba kolem 12-15l.

měl jsem 306 s dvoulitrem r.v.93 a dalo se jezdit i pod osm litrů, ale měl jsem KN fitr a ten opravdu fungoval na 100%, ale dalo se \"jezdit\" i za dvanáct a víc.

Mám 405 2.0 Mi a pod 8,5 se nedostanu ani kdyby mě tahali na laně.Když se ale neuhlídám tak těch dvanáct mu taky chutná.Mašinka ale tvrdí že se stejným autem umí i za 6,5. :o

za 6,5 s ceskym benzinem, se svycarskym to je za 6,2, ale to stala rychlost po dalnici okolo 100 km/h

No, Mašinko, jak to děláš ? Takový PetrS má diesla a jezdí za 8. Že tebe někdo táhl na laně :D :D

to Mašinka; Jsem asi zapoměl umět číst,nebo je fakt ten tvuj kopáč NEJPORUCHOVĚJŠÍ ??!?!!??!!?!?? :o

No jak to delam, jedu po dalnici dlouhou trasu a vydrzim jet 100 km/h, to by to zralo malo kazdymu benzinu. jinak se da dobre vyuzivat sila auta, ze ve 40 tam mam 4 a necitim potrebu podrazovat, tak mozna taky proto. Jinak na normalni ceste jezdim mezi 7,5 a 8,5. Ve meste jsem to jeste nemeril, ale urcite to bude hodne.

Aulo: ne nezapomel jsi cist

Souhlasím s Mašinkou, že se dá jezdit velice skromě a ta spotřeba kolem těch 6,6-7,0 lit. je realná ale musíš mít lehkou nohu a rychlost max.110 ale když máš 110 na trojku tak to tam teče proudem ale max je tak 12 litrů ale ten nástup to je super. Moc mě láká se svézt v T16 to musí bejt hukot. :D

Jel jste v tom někdo a to s pěkně prošlápnutým pedálem? Pochlubte se.

No u Mi16x4 jsme jezdily dálky za 8,5 litru, ale na couračky v zimě i 12,5. U 205 Rally od 6,5 do 15 litrů, ale to už byl požitek z jízdy. Kamarád s 306 Xsi jezdí za 10 litrů, takže myslim, že je to vyloženě na štěstí a váze Tvé nohy......:)