Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Gumy na nase autobusy


JaRoY

Recommended Posts

jo, právě kvůli diskům, že jich je v inzerci málo 5x98 5,5-7,5Jx16

Já když scháněl origo 16", tak jsem přes email poptal vrakáče v okolí. Do dvou dnů se mi ozval jeden vrakáč od Hlinska za další 2 dny jsem pro kola jel. Cena 5.500,-Kč s obutím na min. 3 sezóny.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Za takovou cenu jsem ani ty Barumky nikde neviděl. Nemám na mysli céčka, ale i na tohle je myslim 95 základ, to už každý bere jak zátěžové.

 

zátěž mám 99, sehnal jsem je náhodou od týpka co je někde ulil si myslim, ale byly to funglice. Nový v obchodě jsou cca o litr dražší

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A pak jsou prý lidi, co maj prachy na nový auto i s gumama a ještě jim zbyde na další kola. Já koupil jednou fungl novou sadu na mondeo údajně od člověka, který si koupil nový S-max a nelíbily se mu kola, co k tomu dostal jako zimní a koupil si jiný. No řekněte proč my vlastně řešíme ty tisícovky.

Upraveno uživatelem martinikus
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkus zavolat do Pecek na tohle http://www.dovozauta.cz/citroen-c8-peugeot-807-fiat-ulysse-2-2-hdi-2005-6ti-r-g1683.html to by mohly byt 16... kdyz jsme z toho auta bral pred minulyma vanocema dve sedacky, bylo uz bez motoru a jestli na nem byly kola si nepamatuju (btv za sedacky chtel 2k za jednu, stav pouzitelnny i kdyz ponekud umazany ale IMHO to zprasili az kdyz z toho dolovali nejaky jiny dily. Na fotkach to byapda celkem ciste). 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...