Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Repro do T16


Jindra

Recommended Posts

Jindro poradim ti....... prodej mi T16 a je ti daruji celou muziku (shitovou) z moji 205 \"T 1,6i\" :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D :D

TAk co? placnem si?

BTW: ty jses myslim ze Zlina, ze? Jestli jo, tak by jsme si mohli nekde dat scuka, ja totiz po te T16ce slintam a chcu to konecne videt na vlastni čučky...... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to swinne007: dík a pak se ozvi jak to hraje.

to Vostik: to je obyc 405.na tom není nic nenormálního.Sháním nápis GRD turbo, nebo GRDT. Provokace musí být. :D :D :D a myslím že ten vůz není jěště na prodej.Až bude já se ozvu. Do té doby můžem dát někde scuka/ jsem ze Zlína/ abys ses pokochal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

to Hics: provokací myslím to,že už mi lezlo na nervy když mě na zrychlení udělalo pomalu každe TDI.A tím když tam dám GRDT , nebo něco podobného tak bych chtěl vidět výraz řidiče třeba v RS, jak ho migne ve 130 km/h nějaký pomalu 10 l starý \"diesel\". :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2 Hics > nechci to na peugeota

sem rozpolcena osobnost mimo peggy mam i nekolik skodovek - vsecko kupatka 110R, Garde a 130RS ve vystavbe :)

a sehnat na Rko originalni zadni stitek je hodne velkej problem

a vubec nechapu proc maji nektery lidi tak strasnej nazor na skodovky, u 120tek to chapu, ale proc 110R ? dyt ve sve dobe to bylo super auto srovnatelne se zahranicnima a zavodni Rka (130RS) byly ve sve tride bezkonkurencni a vyhrali celkove mistrovstvi evropy i pred treba BMW ......

navic jeste dneska se s nima jezdej amaterske zavody a myslim ze proti kupatku se 750kg hmotnosti a 140 konim by mel malokdo z vas sanci (samozrejme nemyslim na maximalku)

kazda automobilka mela vyslovene blbe nebo tezce zastarale auto a u skodovky je to holt ta 120ka ........

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

zazaa: v pripade kupatek jsem nikdy nerekl krive slovo... a myslim, ze malokdo... Ty auta jsou fakt cool....skoda ze je to Skoda, ale design je dost super.. Mozna je to tou retro modou, ale 110R se mi libilo snad odjakziva, akorat ten Rapid, Garde je takove moc Skodofkove :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chaň bůh, abych pomlouval 110R!!! Naopak. Nelze jinak, než souhlasit s Voštíkem, páč kárka je to vskutku nádherná a za hezky udělanym R se kdekdo spíš otočí než za kdejakym Bávem. Já si myslim, že nedojebaňejší tuzemský auta sou Fáčka. 120 sou jště docela v poho. Vlastníval sem 105 a až na to, že sem v závěru vylágroval motor docela v poho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...