Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Program 38. srazu Peugeot Clubu – Kněžnice – A je to za námi ...


Recommended Posts

ChouLu: ano, sraz jsem organizoval, ano zahuceli jsme do toho za nemalej peniz. Ale tady nejde o konecnou cifru jako o princip toho ze rady nedotuje club ale neradi.

A jedna moje osobni poznamka(cimz nechci nic hanit) akcnost programu je opet miziva(ikdyz na to uz jsem si u pc zvyknul)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Děkuji, že se mě tu někteří zastali. K těm atrakcím: Sleva 50% mi přijde úsměvná, když by někdo měl platit třeba 7,5 Kč :D Spíše bych - v případě malé účasti - vyřadil z volného vstupu muzeum. To je podle mě schůdné.

ChouLu: Úspora 600 Kč? Tomu není tak. Když uvážím možnou účast 80 lidí a z toho 40 řádů, vynásob si to vstupem. ;) Já v kalkulaci v podstatě stokoruny neřeším.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Byl to odhad, nesmíš zapomenout, že né všecí půjdou do toho muzea, že většina neprojde vše atd.. za mě je prostě těch 50% přijatelných a rád si je zaplatím, když tam budu chtít jít ;) Jak se s tím popereš ty, je na tobě

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Z mého pohledu je mi smutno z lidí, kteří jsou kvůli blbýmu kilu schopni otrávit člověka, který se snaží pro ně něco uspořádat.

Kdybychom Milana neznali, řekl bych si, že třeba nespokojencům jde o to, aby se pořadatel na nich nenapakoval. Ale Milan je - aspoň jak já ho na fóru vnímám - typickým příkladem skromného nadšence, který už se přece nějakým způsobem projevil (pořádání minisrazů apod.). Připravit velký sraz opravdu není sranda a budeme-li budoucí pořadatele takhle peskovat, opravdu už vidím ty zástupy těch, kteří budou ochotní jít s kůží na trh.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Wau! Tady se to zase rozjelo :o

Zaprvé, ačkoliv s tím nemám osobní zkušenost, tíhnu k tomu, stát za Milanem, protože on to bere na své triko a nějak to pořešit musí. A že tam je sakra proměnných.

Zadruhé, ačkoliv řád (a tedy by mi to vlastně mohlo být jedno) nepřijde mi úplně šťastné, jak to tu už bylo \"onálepkováno\", že neřádi mají dotovat řády. To si myslím, že řádi nemají zapotřebí, aby byli dotováni od neřádů. Koneckonců mám za to, že řádové povětšinou nejsou řády proto, aby profitovali z neřádů.

Zatřetí, chápu neřády, pokud jim nejde hlavou, že by měli mít za účast de facto přirážku nad běžné ceny. To moc logiky opravdu nedává. A asi to bratru neřády nebude dvakrát moc motivovat k pozitivnímu náhledu na vztah řád-neřád. Takže přijatelnější by opticky a pocitově asi bylo, kdyby neřád platil normální taxu a pokud má mít řád nějaké takovéto zvýhodnění, tak to vykrýt jinde - viz třeba ne 100% sleva na vstupy, ale jen 50% jak zmiňoval Lukáš. Ale nepočítal jsem, nakolik významně by se to projevilo v těch kalkulacích. Ani jsem to nezkoušel, ptž. na to prostě nemám... Ovšem taky mám tu zkušenost, že toho, co je \"zadarmo\", si lidi pohříchu obvykle nevážej, ačkoliv by jim mohlo přijít na mysl, že to něco \"zadarmo\" musel někdo někde nějak zaplatit, nebo minimálně odepsat z vlastních zdrojů/zásob.

Závěrem, v konečným efektu je to stejně jen o té hromádce penízků, které každý z účastníků za tu akci bude muset vynaložit, pokud se BUDE CHTÍT zúčastnit. Kdyby se ta část peněz, která má být použita na \"křížové dotace\", schovala do jiné položky, asi by se to tu neřešilo. Nebo asi řešilo, ale v jiné rovině. Ale to bychom byli zase na začátku, že?

Takže kdo CHCETE, koukejte přijet, ať tam na tu kýtu nejsme s Milanem, Stíbtem, ChouLu... sami :papa

[Edited on 22/2/13 22:50 by Veverka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zkraceno

Zkoušel někdo z Vás organizovat podobný sraz? ;) Pokud ano, tak by tady neřešil nějaký rozdíl v ceně......Nehledě na to, že Milan bere na sebe všechnu zodpovědnost v případě dluhu, který tam může uplně bez problému vzniknout.

Zkousel. A dobre ze jsi to pripomel, vidim tu trosku paradox - pripadne prebytky zustavaji na uctu klubu, pripadne dluhy na uctech organizatoru...

Drzim Milanovi palce, i kdyz se diky zvolenemu terminu srazu nezucastnime.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Abych potěšil všechny, předělal jsem kalkulaci (tolikrát jsem ještě v excelu funkci \"Když\" nepoužil :D), je připravená na zveřejnění, ale po večerní jízdě - viz Pokec - na to teď nemám náladu. V sobotu dopoledne to sem hodím.

Já nemyslím, že tu někdo řeší částku v hodnotě jednoho balíčku cigaret, ale ten princip. Z tohoto důvodu jsem to předělal a nebojte, nebude vyšší příspěvek na organizaci (to jsem taky zkoušel, přidat 50 Kč a nemusel bych upravovat výdaje :D) V sobotu ráno se dočkáte :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:xvul jakej máš excel? Ve 2003 šlo když vnořit do jiný funkce když jen sedmkrát :D Ve vyšších verzích to už snad zvětšili, ale stejně není nad macro :D

Jinak díky za U2U, nechám se překvapit sobotním dopolednem

Medvěde, nikdo tu MilanaF1nechce znechutit, jaký značky je tohle forum plný příznivců? Že by francouzský? Co dělaj francouzi podstatnou část pracovní doby? Žvaněj a kecaj o hovně, jo amaj všude odbory, který do toho jak nedělat kecaj dvakrát tolik... Jaký jsou češi? Papežtější než papež! Tak se nediv debatě :D

[upravil dne 23/2/13 02:59 od punkac]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já si myslím že Milan to myslí dobře , myslím si že je to takové na hraně ale proč ne, kor když vidím bohatý program .

Ber te to tak že je to jeden sraz v roce , tzn má te dost času si našetřit na sraz nebo na členství a na sraz :D.

Klukům jde o zřejmě o princip (nechápu že furt těm samým :D) Moby bohužel tvé přesvědčení neplatit členské si právě vyžádalo svoji daň tak se nediv. :D U scratche to nechápu vůbec , člověk s barákem, chatou, dvě auta, motorka,pes... byt aktualne bez práce ale nekdes psal že rezervy mas na dlouho .No nic zkrátím to takhle. Kdo chce přijede. kdo nechce tak ať to prosím nekomentuje.

jinak ad Scratch a jeho poznámky ke srazum zpětně , nevím o tom že bys měl námitky na to že první cenu předá sponzor. vytahovat to po roce , chjo. jak se říka kdo má námitky at promlví nyní anebo do smrti pomlčí:D tím se řídím já . taky bych tu mohl házet kde jakou špínu na srazy zpětně ? byt jsem to asi u POhadky udělal , to je pravda , ale od te doby jsem hodnej. :D touz jsou snad i ctyri roky zpetne :D.

Ad sejfty myslím že na celkovým fajn srazu se i nemálo podílelo vedení klubu tak na to prosím nezapomen a neodsuzuj ho ted .(myslím tím ted bráno k srazu v sejfech)

mimochodem tady se moc nasraně netváříš :D

post-9613-14109629598048_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zůstává vše při starém, ponechávám text, jen jsem ho přeškrtnul, abyste si mohli přečíst, jak to mohlo vypadat. Bylo by tam šíleně moc proměnných!

Důkaz, že jsem si s tím hrál:

=KDYŽ(I10<50;S2;KDYŽ(I10<60;S3;KDYŽ(I10<80;S2;KDYŽ(I10<100;S3;KDYŽ(I10<110;S4;KDYŽ(I10<120;S5;KDYŽ(I10<130;S6;KDYŽ(I10<140;S7; 0))))))))

=KDYŽ(I10<70;0;KDYŽ(I10<80;I9*120*0,25;KDYŽ(I10<100;I9*120*0,5;I9*120*0,75)))

=KDYŽ(I10<60;U2;KDYŽ(I10<85;I10*U5*U3;I10*U5*U4))

Hrál jsem si s ceníkem a je postaven na cenách pro neřády na úrovni kempového ceníku, v penzionu i o pár korun levněji.

Snížení cen za ubytování pro neřády se pohybuje v rozmezí 12-19% (s výjimkou chatky). Stačí to? Pro oddělení řádů a neřádů jsem snížil ceny i pro řády, této filozofie jsem se nevzdal. Příspěvek na organizaci je stejný! Ceník níže v příloze.

Co to ale obnáší? V případě opravdu malé účasti nebude žádná kýta! Dezert ponechán po oba dny, ale bude ho méně (nemusí se na každého dostat). Sobotní večerní program bude, částka zůstává vyčleněna. Vstupy na atrakce budou odstupňované, a to do tří pásem slev: 0%, 25%, 50% a 75%, opět závislé dle účasti (= peněz). O výši slevy budete včas (počítám asi 14 dní předem) informováni a určitě to bude zmíněno na sraze.

Vypočteno tak, aby sraz skončil na nule, případně lehce v plusu. Červené číslo na mě vyskočí až při tak malé účasti, která blíží minisrazům. To bych ale řešil s majitelem, zda by neotevřel kemp i veřejnosti ...

Nechci tím strašit, píšu fakta, když jste si o ně řekli. Pokud ale bude spát cca 100 lidí, budou nejspíše 2 kýty, sleva 75% na vstupy, hojnost dezertu a samozřejmě sobotní program.

Prostě přijeďte, bude-li nás dost, nebudete litovat.

PS: Celkové zvýhodnění je pro řády 300 Kč, pro ty ve stanu 250 Kč, jsme na úrovni prodloužení členství, jsem spokojen :roker

post-15148-14109629598974_thumb.jpg

[upravil dne 23/2/13 18:11 od MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nerad tady off-topicuji do Milanova vlákna, ale Scratch mě překvapil s tím vyhlašováním ceny od sponzora. Jeho argumentace je podle mě úplně mimo. Prostě to byl sraz v atraktivní lokalitě a sponzor se rozhodl, že je pro něj zajímavé využít ubytování \"zdarma\" a přijet. Proč ne. A když už tam byl, tak si tu svoji cenu předal. Nevidím na tom nic divného, ani nic proti organizátorům.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

100% stojím za Milanem. Nic neměň, nech vše jak je. Jsi po dlouhé době organizátor, který si umí vše spočítat a nechce sraz dotovat ze svého, což je z principu kravina. Milan tady něco tvoří pro lidi a v žádném případě nechci aby za to ještě platil. Sraz je pěkně vymyšlen, program je bohatý a kdo bude chtít tak si těch pár stovek navíc najde. Měli by ste být rádi, že se najde někdo, kdo tu má ještě chuť organizovat srazy a ne mu házet klacky pod nohy :bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Je tu podpora i od vedení, toho si cením. Po zvážení a řadě telefonátů bude platit PŮVODNÍ CENÍK! Náplň bude bohatší, bez omezování a Vaše prostředky se Vám vrátí formou programu - třeba všichni budou mít ceny z OPV.

Co se tu řešilo? Rozdíl v ceně cca hodnoty jedno krabičky cigaret? To stojí za zamyšlení. :myslim Navíc si myslím, ceny jsou z celkového pohledu v pohodě.

Ponechám i lehce dotované srazové tričko pro účastníky srazu!

Komu se to nelíbí, prostě nepřijede.

[upravil dne 23/2/13 12:52 od MilanF1]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Milane - souhlas

100 lidí = 100 názorů a nikdy se nedá vyhovět všem. Můj pohled je totožný s Pe.Trem - za dobrou věc si i připlatím a srazu v Českém ráji prostě věřím.

Co k tomu dodat? Taky souhlas :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...