Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vyučtování srazu Zimní klouzáni Praha 2013


Pe.Tr

Recommended Posts

Milan F1 - děkuju, to už můj PC otevřel.

StibTo - opravdu nevidím jediný důvod proč bych měl někde pátrat, hledat a stahovat koniny, které na mně zhusta žvatlají engliš, když mi to nic nedá.

P.S.

Např. včera jsem si někde stáhl jakýsi kontrolní program ESET a dnes mi velice nepravidelně, ale relativně často padá firefox (a samozřejmě netuším kudy z toho ven že ?).

P.P.S.

Nevím o jaké potopě hovoříš, ale ta pražská byla tuším 2002 a pokud tedy mám office 2003, tak už nemůže být předpotopní :papa

[upravil dne 18/2/2013 20:41 od Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvede ..... opet (uz jsem to nekde psal) Ti stale jeste v dobrem opakuji ze tento pristup neni prilis stastne zvolenou taktikou ... pokrok nezastavis, odolavat mu muzes jak chces dlouho, ale cim to budes vic hrotit tim vic sam sebe stavis do pozice outsidera ;) Vim, o cem mluvim. Mam to podobne napriklad s mobilem (a to je mi ani ne 30) - jsem zvykly na telefon klasicke konstrukce BEZ operacniho systemu a debilniho dotykoveho displeje. Bohuzel uz se zacinam pomalu a velmi neochotne smirovat s tim, ze tento typ se prestava uplne delat a jednoho nestastneho dne prijde moment kdy se podvolim a koupim chytreho-debila

PS.: MsOffice 2010 se da sehnat originalni za pomerne slusnou cenu, pokud bys nekdy mel zajem \"upgradovat\", mohu se u Tebe stavit a kouknout se Ti na to :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vy to asi nechapete ... do toho se presne Medovi nechce .. :) Tohle \"resit\".

Podobny problem resim s moji matkou (ktera je ovsem vekove jeste asi o 10 let jinde nez Nedved a tudiz u ni jeste vic chapu urcity konzervatismus ve vztahu k IT/IS) - ona ma snad do dneska nejaky Pentium z roku \"sakra\" s 512MB a grafikou co uz dnesni webofky a videa fakt total nestiha .... A pritom v penezich u ni problem neni. Mohla by zfleku vysolit 20 koliku za slusnej notebook ... ale ji se nejak nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja jen podotknu, ze moje matka pouziva nejnovejsi office a to neni z tech, kteri by byli nejnadanejsi na world, office a dalsi veci, ale ma snahu se to naucit a musim rict, ze ji to i jde....., ac me to stoji moc a moc nervu, a je ji 61 let. Medo, prijdes mi jako muj tata - nejlepsi je kamkoli dojet, pokecat a ziskat co potrebuji se 100% pridavkem k cene.....

Proboha, to je strasny, moji mamince je tolik :(, zitra ji jdu koupit kytku, ac neni valentyn, zaslouzi si to, dostat ji kazdy den :)

a z toho vyuctovani, ac je rychle, jsem trosku jelen......

[upravil dne 19/2/2013 00:37 od Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Proboha, to je strasny, moji mamince je tolik :(, zitra ji jdu koupit kytku, ac neni valentyn, zaslouzi si to, dostat ji kazdy den :)

:potlesk

Sory za ot ale toto si nech kazdy vezme k srdcu.

Medved, moj otec ma 65 a pracuje s xlsx dokumentom bez rozdielu. Stibto ti dal link kde si mozes stiahnut oficialny doplnok do starsej verzie office bez nutnosti zhanat si novsi office. Pavlikovi musis ist prikladom a s dobou.

Prilisna konzervativnos len uskodi... Mimochodom ja som ti uz tento doplnok pre office ponukol v linku na priame stiahnutie v inom vlakne a evidentne si ho nepouzil ani radu neprijal. :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...