Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Recommended Posts

Jen krátce: Super prima akce (moje první klouzání) :super

Jenom mi příště někdo připomeňte, až se budu chtít cíleně sklouznout, že mám vypnout ESP :D

P.S. A příště budu podporovat myšlenku \"zatajit\" část pokynů k OPV. Je to pak o třídu větší sranda :roker

Pe.Tře, Stíbto a vůbec celý organizační výbore, díky, díky, díky :potlesk

[Edited on 17/2/13 20:34 by Veverka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na tomto srazu bylo krásně vidět, že je úplně jedno jak je sraz daleko (kolik zde bylo pražáků?), pokud někdo chce tak přijede (viz Durko s rodinou) a pokud nechce tak bude hledat důvody proč nemůže či nechce.

Někteří to sabotovali, protože to bylo v Praze, někteří protože nevěřili, že bude sníh, a někteří dokonce i po úspěšném srazu stále trvají na tom, že to mělo být jinde a při tom správně bylo napsáno, že sraz je přeci o tom, že se lidi sejdou, zažijou srandu, poznají se ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Medvěd: Také bych raději viděl zimní klouzání někde v podhůří, nicméně přiznejme si, že nebyla vůle z členské základny sraz uspořádat, proto jsem moc rád, že vůbec klouzání bylo. Dovolím si tvrdit, že ani nebylo poznat, že jsme v Praze, tím myslím orienťák, ihned vyveden mimo Prahu. :super

Byl dokonce sníh, ale i bez něj by to byl fajn sraz.

Za sebe se musím přiznat, že jsem nečekal, že ten sraz bude tak dobrý, byl jsem skeptické k té Praze, ale obavy byly liché. Všem organizátorům :potlesk:potlesk:potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TY jo .. raději ani nechci vědět, kolik jsem na tom orienťáku nechala kilometrů :D ... Ae bylo to fajn, organizátorům se to povedlo :) .. a je škoda, že nás tam nebylo víc :) .. Přidávám malou dokumentaci ;) .. Třeba se někomu bude líbit :D

http://kacka007.rajce.idnes.cz/Zimni_klouzani_Peugeot_-_Club_Praha_Dzban_17.2.2012/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

TY jo .. raději ani nechci vědět, kolik jsem na tom orienťáku nechala kilometrů :D ... Ae bylo to fajn, organizátorům se to povedlo :) .. a je škoda, že nás tam nebylo víc :) .. Přidávám malou dokumentaci ;) .. Třeba se někomu bude líbit :D

http://kacka007.rajce.idnes.cz/Zimni_klouzani_Peugeot_-_Club_Praha_Dzban_17.2.2012/

Super fotky :super

Díky :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

konečně fotky bez nějakýho stahování

jen závidím jak jste se měli dobře

tim ze si je prohlizis, tak je taky stahujes............

:roll:roll:roll:roll:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...