Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sony CDX-MP30


Dundy

Recommended Posts

Toho Sonyho neeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee, kamos to mel v aute a kvalitou zvuku byl lepsi i zakladni model Pioneeru (DEH-1400R). V tomhle pripade bych asi vzal toho Panaka

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To JR: to mě celkem fascinuje takové hlášky typu \"Sony néééé\" znám spousty instalací,kde Sony je a jsou bomba a každý kdo to slyší tak jen slintá.Sony celkem dost vydrží,má dobrou podporu třebaže dle \"tvrzení odborníků\" má o ničem zvuk.Ono asi taky záleží co chci aby to rádio hrálo.Znám nespočit lidí co mají mnohem drašší rádia různých značek a hrají se strašně plochou křivkou a potom bych řekl,že je jedno jaké to rádio je (myslím rozumné.Né shity od rákosníků)Rozdíly dle mého názoru i měření jsou na samém pokraji frekvencí a to jak dole tak nahoře...jenže ty nejsou až tak způsobeny špatným rádiem ale použitou technologií zesil. výstupů...ten Sonáč je celkem za rozumné peníze a klidně bych do něj šel

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Harry: Tahle hlaska je na tohle Sony. Vyssi tridy radii Sony jsou v pohode, proti tem nic nemam a nikdy jsem proti nim nic nerekl. O reproduktorech Sony muzu s klidnym svedomim rict, ze jsou to sracky a to ti rekne kazdej, kdo do muziky dela.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To swine007:No jasne jede to podle toho kolik tam je adresaru , mpkrusek a jestli je to CDR nebo RW. Deset adresaru FULL CD trva na RW cca 5-7s pri prvnim vlozeni.

Jinak je hezky jednoduche ovladani a jsem s nim zatim spokojen.

Ale ty moje repro :( ,Hruza

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...