Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Divný bouchání co to asi je???


Guest Tomáš1

Recommended Posts

Guest Tomáš1

Zdar lidičky mám na vás otázečku. Už delší dobu se mi slysím na pravé straně(ty díry)takový hnusný bouchání. Projevuje se to hlavně na takovej těch silničních boulích, příčných prazích atd. Co to asi bude? Čepy,silentbloky ramen? Mám najeto 140000 km a auto je pravidelně servisované jak v Německu tak i tady u nás. Netušíte někdo jaká je životnost tlumičů cca.? Mám 405 Mi16. Díky T.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nee. stabilizator mas vpredu uchyceny na napravnici 2 domeckama, ve kterych je takova plastova objimka. Ta je potom priklopena takovym Uckem a prisroubovana na napravnici.... Mam ti popsat, jak vypada stabilizator?..

Vzadu na stabilizatoru nejsou zadne silentbloky.. jenom mezi napravou a kastlou....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Tomáš1

Taky jsem si myslel, že by to dělal tlumič ale ten je ok. Čepy jsem nechal kontrolovat před 4000km a byly 100pro. No ale ty nase silnice to je des tak urcite nechám omrknout stabilizator a čepy a pak dám vědět co to bylo. Otázečka dodatečně má ten stabilizator ještě jiné projevy než to bouchání? T.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Těžko srovnat tovoje dinvý bouchání s tím, co to dělalo mě, ale příčiny byly v zásadě stejný. Kostky ani tak nevadily, ale boule a větší nerovnosti ano. Byly to vymlácený silentbloky ve kterejch je uchycenej příčnej stabilizátor. Na normální stolici to nebylo poznat, ale zajel sem si na takovej ten pneumatickej vehement, co hází autem na všechny strany a odborník věděl okamžitě odkud vítr vane. A trefil se dokonale, páč od tý doby klid jak po pěšině

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Tomáš1

Díky za information. Musím se na to vrhnout, protože z toho není moc dobrej pocit a ty zvuky no hnus. A další dotaz je na světě: je podvozek, opružení tlumiče stejné jako třeba u SRi nebo se to liší? Dík T.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

robert: něco k zadním silentblokům na 306ce. Bouchalo levé zad. kolo, dal jsem to do servisu a známý mi řekl: \"TO BUDE PRKOTINA\". Levý SB byl v háji a pravý byl načatý, takže oba ven.(nový SB 3900kč/ks starší 1600kč/ks) Pak se zjistilo, že jsou v háji obě kostky, tak výměna. Večer mi přivezl auto, dal jsem mu 8 litrů a bylo po prkotině. To bylo včera a je mi z toho špatně ještě teď. :( :( :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...