Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Oficiální topic k Zimnímu srazu 2013


Recommended Posts

Jako by Peugeot dálkovou jízdu nezvládl, ale asi víš, o čem mluvíš. Pokud jde o mytí, taky nemám v plánu umývat auto, na loňském klouzání jsem nebyl sám, kdo měl špinavé auto (při odjezdu ho měl špinavé snad každý) :D

To on by to zvládl, ale jde mě o ten princip, spolucestující nejsou žádní drobci a hlavně pořád mě drnčí štít pod autem. Budu muset pod to vlést a nějak to vykoumat. V březnu musím na STK a chtěl jsem to nechat až před tím do servisu, kde auto zvednou a nemusejí ležet v garáži na betoně :D

S jojo znakem u Forda to bude horší, ale dostane samolepku na propagaci :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drncici stit kvuli STK urcite neres, leda kvuli sobe. Vzdyt oni budou mit auto jen zvedle, nepojedou s nim. Myslis, ze tam v ramci kontroly budou hybat se vsim jestli to neni povolene ? :)

Ford + nalepka Clubu = u me uznatelny ! :D:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Drncici stit kvuli STK urcite neres, leda kvuli sobe. Vzdyt oni budou mit auto jen zvedle, nepojedou s nim. Myslis, ze tam v ramci kontroly budou hybat se vsim jestli to neni povolene ? :)

Ford + nalepka Clubu = u me uznatelny ! :D:papa

Si piš, že to chci řešit jen kvůli sobě :D Kámoš ho nemá u tlumiče vůbec a nic mu na to technik neřekl :) Vím jak to chodí na STK, v listopadu jsem byl v kanále pod Fordem s technikem a jen to tak prohlídnul.

Díky za schválení :super:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Moby89 : Mno v nedeli uz bude stejne jen snidane + rozlouceni a odjezd :) Prijd v patek vecer zakalime ;) A sobota bude (snad) zajimavej program a vecer stejne zase jen kecani chlastani a vyhlasovani vysledku a podobne, ke spani tam nikdo nikoho nenuti, ze jo :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jj org.poplatek by mel stacit na miste .... btw mas uz mrte dlouhou dobu preklep v \"Nálada\" nevim jestli umyslne ci omylem, uz jsem resil, zda te upozornit :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

z důvodu nízké účasti dávám na vědomí menší změny k průběhu srazu

1. v pátek restaurace nebude uzavřena jen pro nás, ale bude free i pro veřejnost

2. upouštíme od varianty konzumních lístků vydaných klubem. Věříme ve Vaši poctivost a že tam na klub nic nezbyde . :bacha

3. Kdo chce přijet na sobotní program tak nejpozději v 9:00 na parkovišti u kempu , ten velikáááánskej plac.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...