Sign in to follow this  
Followers 0
Driver

Spotřeba 1.9D

10 posts in this topic

Chci se zeptat jak vám ostatním vychází spotřeba u motoru 1.9D. Mám 306 1.9D r.v.96, je to ještě klasickej \"mechaňák\", ne HDI. Mě po městě 6,3 - 6,5 l. Po dálnici jsem to ještě nezměřil, protože to auto mám krátce takže 95% z toho je najeto po městě.

No jestli si s tim skutecne jezdil jenom po meste, tak to je spotreba slusna...

ja mam 1.8TD a jezdim za 6. At plnej nebo sam, at jezdim pomalu nebo rychle, proste sest litru.

Na P 405, 1,9 D mám kombinovanou spotřebu okolo 5,5 l. V létě jsem byl v Amsterdamu a spotřeba vycházela na 6,3 l. To jsme jeli ve dvou, kufr plný,jel jsem skoro v kuse a nadoraz (160km/h). Ale měl bych toho stařečka už šetřit..

Čím viac budeš štri? to autičko tým menej Ti vydrží, aspoň mne to tak vychádza.

Po meste je to fajn spotreba. Mne to tiež vychádza niekde medzi 5,5 až do 6 a pol litrika a to idem po tých našich cestách dos? často.

Chci se zeptat jak vám ostatním vychází spotřeba u motoru 1.9D. Mám 306 1.9D r.v.96, je to ještě klasickej \"mechaňák\", ne HDI. Mě po městě 6,3 - 6,5 l. Po dálnici jsem to ještě nezměřil, protože to auto mám krátce takže 95% z toho je najeto po městě.

Driver: ja mam 306 break 1,9 D - XUD9A (klasickej ne TDI) a mam spotrebu 6,5 uplne normalne. Kdyz to honim, tak az k sedmi.

Glum

Je zváštní, jak se ty spotřeby shodují. Sem na tom úplně stejně. Zkuste se pozeptat felinářů a zjistíte, že u sejnejch motorů jsou rozdíly až 2 litry. To myslim o něčem svědčí.... ;)

Tak se taky pridam. P 405 1,9GLD break 6,3 litru. At jezdim, jak chci. pulka je po Praze, pulka venku vcetne dalnice. Predtim jsem mel citroen BX 1,8turbo a ten jezdil za 5,5 L, ale furt se neco s..lo.

tomasm: taky sem měl BX1.9d spotřeba byla stejna akorát už nestačil rozměrově jedine co mi chybí je perování.Pegina je zase taková nobl a toho místa.

Nijak se nestrachuj, taky jezdim couračky za 6 až 6,5 litru, po dálnici 5 až 5,5, ale už jsem jednou najel na nádrž 1200Km takže asi 4 a něco litru na 100Km ale to jsem jel převážně 80Km/h.