Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

podpisy


Recommended Posts

Jirko a kdyz uz se to tady tedy nakouslo nech me prosim zeptat se :

Ty jsi si vazne myslel, ze je to normalni, aby Ti klub financne podporil Tvuj VECIREK PRO ZVANE ktery nebyl ani zverejnen na foru (pouze tajne vlakno) ??? Chapu duvody, proc jsi si vybiral, koho pozves, sam jsi mi to vysvetlil, ale to Tvuj \"sraz\" okamzite vyradilo ze seznamu, to sand chapes.

A nakonec jak jsem cetl to byla stejne dobra akce, ne ? ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nechci do toho vstupovat, pánové, ale nekončí ono členství v únoru? Jedině, že by již dříve zaplatil za rok 2013 ... Volby do konce února jistě nebudou, tudíž v době voleb - pokud neprodlouží/il - nebude řád.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

StibTo: neveril, ale zkusil jsem to :D,

treba jsem to bral jako kompenzaci za rozstipany kreslo, mikrovlnku, ktera uz neohriva, nalomenej gril, atd. :)

ale to je offtopic

[upravil dne 2/1/2013 10:20 od Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Scratchi - sorry, že se do toho míchám, ale podporu akce na TVÉ chalupě s kamarády, které si TY pozveš - to opravdu nemá s klubem vůbec nic společnýho (byť je možná většina zúčastněných členy klubu). Přijde mi to úplně stejný, jako když si pubescent udělá za zády rodičů mejdlo, spolužáci poničí zařízení bytu a tatík místo pár dobře cílených pohlavků vběhne do školy a chce škodu uhradit z třídního fondu.

Zveš-li si na SVOU chalupu SVÉ kamarády, pak za jejich výběr neseš TY odpovědnost a pokud dojde k poškození vybavení, musíš takové \"kamarády\" holt k úhradě škod přimět.

K možnému využití příspěvku na pivečko a ostatní alkohol se raději nevyjadřuju, mejdan si každý vždycky musí financovat sám.

[upravil dne 2/1/2013 10:28 od Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pracuje se na naprave, neboj ;)

Myšleno tak že podpisy upravujete nebo že bude nové forum kde to prostě jinak než podle pravidel udělat nepujde?:)

Podpisy některých jsou hrozné u jiných nesmyslné a hlavně roztahují příspěvky ale to děaljí i avatary a nálady, takže spíš by to chtělo komplexní řešení.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máš si to vyřídit s těma co to udělali a nechtít \"kompenzaci\" od clubu a tím pádem ostatních řádných členů co tam stejně nebyli......

Souhlas Přemo ! :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tu kompenzaci jsem napsal spatne, tou kompenzaci jsem myslel, ze klub ten sraz podporuje a ze poskytnutim mista a vseho ostatniho delam \"neco\" pro klub, pro jeho cleny. A kdyz se neco ponici, no tak se to holt stalo.....Ale takhle to je opravdu tak, ze si muzu sezvat kamarady a udelat si mejdan. Ale to uz tam zase nemusi byt mistni clenove... :blablabla

a pokud vim, je toto vlakno o podpisech....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Osobně dlouhodobě marně bojuji za podpisy. Začal jsem Přemou, se kterým se pak za mě hádal Hurvajz, atd...

Takže pokud se někomu najednou změní podpis, může poděkovat i mě, často na ně upozorňuji. Jen v tomto vlákně má MilanF1 poslední auto škrtnuté (koho kromě něj zajímá minulost?) a Stibto by taky odkaz na auto mohl dát do prvního řádku (klikací specifikaci auta).

Osobně mi i vadí obsáhlá inzerce v podpisech (opět hlavně Přema), ale to si vedení dalo do pravidel, takže proti tomu nelze nic dělat ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ano, mám tam tři řádky, ale ty jsou snad dokonce menší než povolený obrázek, proto si nemyslím, že je to špatně a délku stránky nenatahuji. Řešil jsem to i s Hurvajzem, ale ponechali jsme to takto.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pracuje se na naprave, neboj ;)

Myšleno tak že podpisy upravujete nebo že bude nové forum kde to prostě jinak než podle pravidel udělat nepujde?:)

Podpisy některých jsou hrozné u jiných nesmyslné a hlavně roztahují příspěvky ale to děaljí i avatary a nálady, takže spíš by to chtělo komplexní řešení.

...s týmto úplne súhlasím...zakázal by som akékoľvek zbytočnosti...podpis by mal mať iba textový charakter a obmedzil by som veľkosť písma a počet riadkov...zároveň by ma zaujímalo, či niekomu nevadí môj podpis a či majú všetci pocit, že je podľa pravidiel...ďakujem...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

grim.sk - s Tvým podpisem nemám problém. Už dříve jsem psal, že se mi nelíbí takové ty barevné pruhy v podpisu a na inzerci jsem vyloženě alergickej. Já bych souhlasil s čistě textovým podpisem tak jak to máš Ty nebo já, Péťův už mi přijde příliš strohý.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...s týmto úplne súhlasím...zakázal by som akékoľvek zbytočnosti...podpis by mal mať iba textový charakter a obmedzil by som veľkosť písma a počet riadkov...zároveň by ma zaujímalo, či niekomu nevadí môj podpis a či majú všetci pocit, že je podľa pravidiel...ďakujem...

pokud to vezmes striktne dle pravidel, tak neni.

10. Pravidla pro podpis

Uživatelé si mohou definovat vlastní podpis na fóru, tento může obsahovat vložený jednoduchý obrázek (ne flash apod.) o maximální velikosti 100x1024px a max 240kb. Obrázek nesmí být reklamního charakteru.

Doporučuje se uvést aktuální vůz s motorizací, r.v. a popř. link na Váš profil na hlavní straně a Vaši spotřebu paliva.

Zakázány jsou jakékoliv jiné webové adresy, inzeráty či odkazy na ně. Stejně tak do podpisu nepatří jakékoliv sdělení odlišné od zaměření fóra. Výjimku pro vložení webové adresy a popisu činnosti mají schválení komerční inzerenti po zaplacení daného poplatku klubu - Info ZDE

Administrátor má právo nevhodný podpis (podpis příliš dlouhý, obsahující příliš velký obrázek nebo jinak porušující pravidla fóra) upravit do přijatelné podoby.

Vedení klubu, admini a moderátoři mohou mít v podpisu jakékoliv sdělení či webové adresy související s chodem klubu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

grim.sk : Odkaz www.peugeot.grim.sk tam podle pravidel nemá co dělat.

Medvěd : Tvůj odkaz http://www.peugeot-club.com?clen=824 + Medvěd - ID 824 jsou stejné informace. Jde udělat klikací Medvěd - ID 824 a zas je o řádek míň.

Nic z toho ale nejsou věci co bych řešil jelikož avatar vždy natáhne příspěvek víc než podpis. Prostě to řešit vše dohromady ;).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V souvislosti na to co psal Scratch že se mu smazali podpisy s tematem vyjadření aktualní nalady v postoji k současnemu stavu na klubu, bych rád upozornil na bod 6 a 7 v pravidlech, to platí všeobecne, i pro podpisy a nálady.

zdravim Vas.

Prosim reknete jak si zmenim podpis,nemuzu to najit. diky:)

http://www.peugeot-club.com/forum/memcp.php?action=profile

Jinak pravý horní roh stránky a tam - Uživ.panel / nastavení

[upravil dne 2/1/13 11:36 od Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

... Stibto by taky odkaz na auto mohl dát do prvního řádku (klikací specifikaci auta).

Lepsi Peto ? :) Ta vyska prispevku je dana vyskou avataru a ten si menit nebudu, sorry :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...