Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dálové ovládání


Glum

Recommended Posts

Radku: udělají to jednoduše..Oni ví jaká je množina kódů a tu oni projedou generátorem těch kódů a na některý se chytne.A nebo třeba u škodovky Ti udělají klíč dle VINu,takže si myslím ,že Peugeot by se nenechal zahanbit a udělá je taky.Více či méně to budou vědět,protože když se to třeba obojí posere během záruky tak nemám pocit,že by měnili celé za nové.Nehledě na to,že každý ten kód není unikátní!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě bych zkusil, jestli vůbec něco klíček vysílá, třeba slabá baterie, nebo špatný kontakt. Potom, jestli jsou v pořádku kontakty u přijímače, nakonec možná zkusit znovu nakódovat klíček. Mám dojem, že je na to nějaký fígl při zapnutém zapalování zkusit funkci zamykání, ale to je info bez záruky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Harry: Určitě můžeš mít pravdu, ale měl jsem kdysi podobný problém u 405ky a bylo mi zděleno toto co jsem psal. A ještě, když máš auto v záruce, tak bych předpokládal, že máš kód ke klíčkům. To jsou věci, které se nevyhazují, když koupíš auto nové. K tomuto by se měl vyjádřit někdo, kdo si koupil auto nové, jak to s těmi kódy je. Klidně je možné, že tu kecám hovadiny. Nebylo by to poprvé. :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...