Sign in to follow this  
Followers 0
Glum

Dálové ovládání

33 posts in this topic

Může mi někdo poradit? Nejde mi dálka u P306 break (1998). Kde najdu v autě přijímač signálu? Lze zjistit, jestli je funkční?

Díky

Měl bych taky jeden dotaz. Může aut. servis udelat nový ovladač / vysílač/ , jestliže jsem ten starý stratil?

Pokud máš výrob.č.klíčku(jako že ho asi nemáš), tak to není problém. To číslo nehledej na klíčku. Je u klíčů. když kupuješ nové. ;)

myslim ze by mohli, alespon to maji v ceniku

ovladac (vysilac) - 2288,66 Kc

ovladac i s klicem - 2510,26 Kc

cely modul (vysilac prijimac) - 7752,4 Kc

Masinko: maš naprostou pravdu, ale když nemáš kód ke klíčku, tak podle čeho by ti to udělali? :(

Viděl bych to tak: bod 1 a 2 s kódem

bod 3 bez kódu ;) ;) ;)

a nebo koupit kvalitni alarm, kterej te vyjde na polovinu a je to na plovouci kod a ne na IR. :cool:

Nevím, jestli je nejlepší, ale je na něj doživotní záruka. Musím se doma podívat, co je to zač a zítra dám vědět. Odkud jsi? ;)

Jindra: myslim, ze ti asi kazedej doporuci jablotron :-)

Radek: Jindra je ze Zlina

Masinko díky. Byl jsem to línej hledat. Chtel jsem to vědět, protože ten alarm montovali někde u Domažlic. Zlín-Domažlice je coby kamenem dohodil a zbytek ne došel, ale doletěl. :D :D :D :D :D

Radku: udělají to jednoduše..Oni ví jaká je množina kódů a tu oni projedou generátorem těch kódů a na některý se chytne.A nebo třeba u škodovky Ti udělají klíč dle VINu,takže si myslím ,že Peugeot by se nenechal zahanbit a udělá je taky.Více či méně to budou vědět,protože když se to třeba obojí posere během záruky tak nemám pocit,že by měnili celé za nové.Nehledě na to,že každý ten kód není unikátní!!

ještě bych zkusil, jestli vůbec něco klíček vysílá, třeba slabá baterie, nebo špatný kontakt. Potom, jestli jsou v pořádku kontakty u přijímače, nakonec možná zkusit znovu nakódovat klíček. Mám dojem, že je na to nějaký fígl při zapnutém zapalování zkusit funkci zamykání, ale to je info bez záruky.

Harry: Určitě můžeš mít pravdu, ale měl jsem kdysi podobný problém u 405ky a bylo mi zděleno toto co jsem psal. A ještě, když máš auto v záruce, tak bych předpokládal, že máš kód ke klíčkům. To jsou věci, které se nevyhazují, když koupíš auto nové. K tomuto by se měl vyjádřit někdo, kdo si koupil auto nové, jak to s těmi kódy je. Klidně je možné, že tu kecám hovadiny. Nebylo by to poprvé. :D :D :D

A zvaldne si namontovat alarm prumerne zdatnej muz? Jen dotaz. Alarm se nejak napojuje na soucasny centralni zamykani?Diky.Ondra

určitě alarm zvládne namontovat kdekdo, ale potom ho snadno zneškodní i tuctovej zloděj. Asi bych volil profíka, nejlíp nějakýho zloděje :-))), aby to namontoval tak, aby se to těžko likvidovalo.