Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

stroboskopy


Guest Cabrio

Recommended Posts

Chtěl bych dát do předních světel stroboskopy, ale ma to jeden háček chci aby byli intezivní a aby blikali rychle a né ty klasické co nabízí každý tuningový krám za 800 to jsou pěkný shity :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to jsou presne ony.Jenda by se s náma mohl zase bavit.Ale ja potrebuju 2 páry tak to by nemělo byt o tolik dražší(snad).Nejdražří tam je ta řídící jednotka.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No klidne si je muzes nechat udelat, ale co jsem se ptal tak nejvetsi problem je sehnat poradny vybojky, protoze na 12V se delaj jenom slabi, takze bych predpokladal, ze ty drazsi budou muset behat na vice voltech, ne-li na stridavym proudu!! Jinak sehnat programovatelny stroboskopy na 12V neni problem (kamos jeden delal jako rocnikovou praci na SS - a mel skladacku). Problem je hlavne v tom vykonu.

Makovice

PS: Az zjistite neco vic, tak to sem napiste, taky shanim nejaky silnejsi!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A az te s nima chytnou, tak se poseres.

Proboha!!!!!!! Udelejte na auta peknej tuning!!!!! to znamena kola, podvozek, body kit, interier ...... na nejaky neony nebo stroboskopy na seriovy auto se vyserte!!!! Vypada to hrozne.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Masinka: to jsem delal parkovacky. Kazdopadne takova zasadni vec, kdyz chces na auto davat neony, tak bys ho mel mit snizeny, predni, zadni spojler a prahy, abys ty neony za neco schoval a hlavne aby z tech neonu byl jen obrys auta a ne aby to zarilo 100 metru kolem dokola.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ale ty ja nechci chci ty ze sanitek:

To JR:ja jsem nerekl ze tam zadne spoilery neprijdou.Uz mam v merku predni a zadni ale musim je nejdriv vyrobit.Protoze 15 000kč za jeden nedam.Mam foto tak to zkusime s otcem vyrobit a v motoru se mi moc vrtat nechce.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...