Sign in to follow this  
Followers 0
Guest Cabrio

stroboskopy

17 posts in this topic

Chtěl bych dát do předních světel stroboskopy, ale ma to jeden háček chci aby byli intezivní a aby blikali rychle a né ty klasické co nabízí každý tuningový krám za 800 to jsou pěkný shity :D :D :D

kdysi to tu nabizel Jenda Batman asi za 5.000,- byly to pry ty z tech americkych sanitek nebo ze safetycaru na okruzich.. ted nevim...

Ale Jenda uz se s nama asi nebavi :(

Tak to jsou presne ony.Jenda by se s náma mohl zase bavit.Ale ja potrebuju 2 páry tak to by nemělo byt o tolik dražší(snad).Nejdražří tam je ta řídící jednotka.

No klidne si je muzes nechat udelat, ale co jsem se ptal tak nejvetsi problem je sehnat poradny vybojky, protoze na 12V se delaj jenom slabi, takze bych predpokladal, ze ty drazsi budou muset behat na vice voltech, ne-li na stridavym proudu!! Jinak sehnat programovatelny stroboskopy na 12V neni problem (kamos jeden delal jako rocnikovou praci na SS - a mel skladacku). Problem je hlavne v tom vykonu.

Makovice

PS: Az zjistite neco vic, tak to sem napiste, taky shanim nejaky silnejsi!

No právě já bych tam potřeboval takové jako maj sanitky.Není tu někdo ze záchranky???? :D :D

Hm tak to je za hubicku a jeste k tomu to je za jeden par a ja chci dva. :mad: :mad:

No asi to tak dopadne ale oni to maj jen ty z rychle zachrane sluzby. :mad:

A az te s nima chytnou, tak se poseres.

Proboha!!!!!!! Udelejte na auta peknej tuning!!!!! to znamena kola, podvozek, body kit, interier ...... na nejaky neony nebo stroboskopy na seriovy auto se vyserte!!!! Vypada to hrozne.

Masinka: to jsem delal parkovacky. Kazdopadne takova zasadni vec, kdyz chces na auto davat neony, tak bys ho mel mit snizeny, predni, zadni spojler a prahy, abys ty neony za neco schoval a hlavne aby z tech neonu byl jen obrys auta a ne aby to zarilo 100 metru kolem dokola.

Cabrio: Co se těch strobo týče, co když tam dáš do každýho světla dva páry za 800,- ? Někdo to měl na druhým srazu na 405ce ;) a vypadala to celkem gut si myslím :D

Kupte si u vietnamců vánoční blikací svíčičky na stromeček a příjde vás to na 100,- :D

Ale ty ja nechci chci ty ze sanitek:

To JR:ja jsem nerekl ze tam zadne spoilery neprijdou.Uz mam v merku predni a zadni ale musim je nejdriv vyrobit.Protoze 15 000kč za jeden nedam.Mam foto tak to zkusime s otcem vyrobit a v motoru se mi moc vrtat nechce.