Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Mhovky nebo disco světla


Guest Cabrio

Recommended Posts

Mám takovej problém s mlhovkama na 306.Když jedu v v noci v mlze tak mohu svíti pouze zadními mlhovkami nebo jen předními ale ne obouma současně.Kdyý zapnu zadní tak se normálně rotvítěj ale když k nim zapnu přední tak zadní zhasnou a svítěj je přední.A az zhasnu přední tak se mě zpět rozvítěj zadní.Tak to mam jak na discotece poraďte mi v čem to muže být? :( :( :(:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Přišel jsem na to náhodou a cabria byly ty vybavenější verze a měli to již v základu.Ale aby ti zhasínala zadní když dáš tlumený je taky blbost :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jestli se nepletu, tak vyhláška říkala kdysi něco v tomhle smyslu: Přední světla do mlhy mohou svítit pouze s obrysovými(!!) světly.

Nyní, jak se blížíme k EU, dochází k sjednocování předpisů a tak jsou už povoleny mlhovky s potkávačkama.

Co se týká mlhovek+dálkových světel..

1) vyhláška něco říká o používání dálkových světel v mlze a hustém dešti

2) Zkus si sám a uvidíš :D (resp. neuvidíš)

To Cabrio: Mám dojem, že už vím, na co bude ten čudlík :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vyhlaska mluvi o obrysovkach a prednich mlhovkach, ale rika to, ze nemuzes zapnout mlhovky aniz by ti svitili parkovacky .... a parkovacky ti svitej furt, takze ti predni mlhovky muzou svitit vzdy, kdyz ti sviti parkovacky, potkavacky, dalkovy ....

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To je hezky ja si svitim mlhovkama kdy chci hlavne v praze protoze jak jsou tesne nad silnici tak jsou lip videt diry, ale pouzivat dalkovy a mlhovky nema stejne skoro vyznam pak clovek stejne nic nevidi ale rad bych svitil prednimi i zadnimi zaroven to je povolene v kazdem pripade!!! :D :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...