Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

air bag


llug

Recommended Posts

Mě to udělalo, když jsem se vše snažil nacpat pod sedačky a zavadil jsem o elektriku, která je jemně prověšena a přichycena na sedadlo řidiče. Skouknul jsem kablíky a svorkovnici a už je klid. Nevím, co jiného by to mohlo být za kablíky - vyhřívání nemám a snad el. křeslo taky ne.;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Chtělo by to diagnostiku, nebo sundat airbag řidiče, odpojit a měřit zda je vedení k airbagu ve volantu průchozí. Pokud se opravdu jedná o bag řidiče, tak bývá často přerušený páskový vodič v COMu (blok páček pod volantem). Většinou to vyřeší jedině výměna. Ovšem jak píšu, chce to nejdřív proměřit a modlit se že je problém jenom v nějakém konektoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...

Pri jednotke airbagov medzi sedačkami je originálna kabeláž pospájaná takými tavnými spojkami. Je náročné sa ku nim dostať. Spomínané spojky sú aj pri prahoch predných dverí pre bočné airbagy. Spojky mi vykazovali vysokú impedanciu a bolo nutné ich odstrániť (resp. nahradiť novými). Odvtedy mám pokoj. Možno je to dajaká tavná poistka pre prípad požiaru vozidla neviem prečo to tam dali, ale kazí sa to. https://drive.google.com/file/d/0B6MJfm1EPbm9M1JUWVRGWmR4S0E/view?usp=sharing

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...