Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Samovolné vypínání světel


Fe3L

Recommended Posts

Na 99% to je blokem pacek. Me taky ceka vymena. Dela mi to to same. Taky obcas netroubi klakson...ten samej problem

To, že netroubí občas klason je zapříčiněno špatným kontaktem, stačí jen vyjmout ten prostředek volantu s airbagem s očistit kontakty. Jinak asi málo troubíš. Jako já.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Inzerent nabízí opravu volné páčky. To je jiný případ, než je název vlákna. Jsou to jiné páčky a jiná příčina.

Jaký máš problém? Padá? Nebo blbnou světla?

Koukni do inzerátu v mém podpise, tam jsou fotky.

A když chceš, tak přijeď, anebo pošli.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Dobrý den

chtěl bych si objednat na mého Peugeota 307 SW,r.v. 2004,2,0 HDi,79Kw nový přepínač světel,blikačů ale je strašně druhů a tak nevím které objednat....prosím o radu a zde VIN:VF33HRHSB83298303

přepínač mě blbne-často se stavá že když zapnu blinknu a otočím volantem zhasne palubovka.A ted kevšemu se rozsvítila kontrolka ESP(čidla jsou v pořádku) dle diagnostiky nějaký úhel.....a prý to muže být i tím přepínačem

 

Děkuji za pomoc

Upraveno uživatelem pitrs10
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jj, viz např. inzerát v mém popise. Taky jsem původně dal 14 000. Nebo zkus člena HugoBoss, z Trutnova, má vrakáč. Když najdeš někoho, kdo zvládne rozborku (airbag, volant, COM), tak stačí samotná páčka, i ty jsou drahé, do 2000, ale jsou záměnné, je tam rozdíl jen v tlačítku počítače, a musí být podle obr.1 v mém inzerátu. Otázka je, v jakém stavu bude páčka z vrakáče, dovnitř není moc vidět (je, ale je nutná rozborka páčky).

PS: máš určitě páčku podle obr.1 v mém inzerátu? Nejprve je nutno přesně definovat problém...

Upraveno uživatelem P607Olda
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
  • O 1 měsíc později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...