Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ChouLu a jeho 206 Roland Garros - FOGGANG


ChouLu

Recommended Posts

Tak dnes spojka dorazila.. a já se vydal na cestu k servisákovi (15km).. po 2km jsem byl nucen zastavit na křižovatce.. prošlápl jsem spojku a byl konec... už nerozepla :D

Naštěstí jel zamnou otec, kterého jsem si naplánoval kdyby mi auto někde zůstalo a auto jsme odtáhli do dílny :)

2013-01-28-490.jpg

2013-01-28-488.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak pro auto jsem byl :) Udělal ještě cestou diagnostiku Čechicovi a už jsem doma i se starou spojkou :) Přítlačák byl v pohodě. ona vlastně celá spojka, krom ložiska, které se zadřelo na hřídeli a nadělalo tam hezkou paseku :) Nicméně sada byla celá, tak se to vyměnilo komplet :)

A přínáším slíbené foto a vyhlašuji soutěž :D Co je to na dvou posledních fotkách? Výherce dostane lízátko :aut:D

Kliknutím fotku zvětšíš :)

2013-01-30-491m.jpg

2013-01-30-492m.jpg

2013-01-30-493m.jpg

2013-01-30-494m.jpg

2013-01-30-495m.jpg

2013-01-30-496m.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No že jsi to ty, co bych pro tebe neudělal :mrk

No hlavně jde krásně lehounce :) servisák to ložisko nemohl ani dostat dolů a pak hřídel přebrušoval aby tam dostal nové...

Ale už nemusím mít těžkou nohu a krásně jde :) akorát předtím zabírala tak v 2/3 od od vrchu a ted zabírá skoro na zemi... je to nezvyk, ale u samoštelu s tím nic neudělám :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud do toho nevleze nic jiného tak počkám na milanaF1 a ve Žďaře naberem Davídka a pojedem :)

Vím, že zvyknu :) dneska jsem na tom najel 50km a už mi to ani tak nepřijde.. jen rozjíždění a couvání je ještě horší :)

Snad bude dlouho :) Valeo by mělo vydržet a nehledě, že je to verze Premium :) Jinak děkuji :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...