Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

zhasíná xenon


nikisek0201

Recommended Posts

Mám podobný problém, občas se mi jeden xenon nerozsvítí, většinou si toho všimnu až po nějaké době (při jízdě ve dne) tak vypnu motor, znovu nastartuji a už to zase svítí. Myslíte že by i toto mohla být špatná výbojka? Nejsem si jistý ale mám takový dojem že se mi to stalo na obou světlech a ne pouze na jednom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No já tam sice mám neoriginály ale už tam jsou tři roky a až teď to začalo blbnout. Že by taky špatný dráty? No možné je všechno, při nejbližší příležitosti se na to mrknu a dám kdyžtak vědět jestli sem něco našel.

Jen pro info, nepamatuješ si náhodou který dráty byly přepálený? Z fotky moc není vidět o který drát se konkrétně jedná.

Každopádně díky za typ.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kdyz jsem mel jednu dobu neoriginaly tak jsem mel problem s kabelazi.. v prubehu jizdy zhasnul.. byl tam prepaleny drat a jakmile se pri pohybu auta kontakt prerusil tak vybojka zhasla.. az pri opetovnem roznuti svetel zase svitila..

PS: Foto1 ... Foto2

[upravil dne 25/10/12 23:17 od AKCZ]

Omlouvám se za :xvul ale zaujaly mě ty obrázky. To jsou napájecí kabely do balastu? To poškození červeného spíš vypadá na to že tam sršelo nějaké VN? :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak tak čtu probíhající konverzaci tak už tomu asi přicházím na kloub. Těmi neoriginály si myslel nějakou HID sadu co? Já mám origo xenony jen výbojku jsem dával neoriginální. Byla to sice D2S ale ne origo od Pegeota....

Jo a pradon tak trochu za :xvul

[upravil dne 26/10/12 00:23 od Brizan]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...