Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Čidlo teploty


ReaPerek

Recommended Posts

Zdravim mam menši problem mam MUX 206 1.4i r.2003 dal jsem si třiřádkový dislej a k tomu dokoupil zrcatko s čidlem ale nastal problem po natažení kabelu stále nefunguje. Tak to slo na diagnostiku ale stale nic. V BSI je to prej povoleny. Tak jsem byl na vrakači zkusit jiny zrcatko s čidlem ale stale nic. Nevíte nahodou nekdo kde by mohla být chybičká :myslim ?? Díky za pomoc :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvám se to me nenapadlo v té rychlosti. Ano schéma mam ale mam problem že v BSI nevim kam zapojit ty dva kabely co vedou z čidla může mi prosim nekdo pomoct? Podle schematu jsem nenasel kam by meli kabely vest. \"\"\"\"\"\"\"\"vin: VF32AKFWF43452877\"\"\"\"\"\"

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

BSI je pod volantem, za pojistkovou skrinkou, kdyz se sunda plastovej kryt pod palubkou

spis to bude chtit zjistit, jaky typ kontaktnich plisku je v tom bilem konektoru, do ktereho prijdou ty draty dozapojit, aby se pak daly doplnit, byla by potreba udelat fotka toho konektoru

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

na te fotce to neni skoro videt, toho konektoru vykukuje pouze kousek, uplne u horniho okraje fotky, uprostred

mrkni do mailu

jeste me napadlo, kamos ma mozna vyndanou komplet elektriku z 206, tak ja se na to zkusim mrknout, jaky typy konektoru tam jsou a dohledal bych objednaci cisla tech kontaktnich plisku, daj se koupit v peugeotu

[upravil dne 21/10/12 13:57 od Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...