Sign in to follow this  
Followers 0
Dundy

Sorry

10 posts in this topic

Jo jo mam tam 2,0 HDI 66kW

Taky mam ted novou,je to sice jenom 1,6 ale jede to uplne pekelne.Jak jsi psal tu spotrebu tak podle me je uplne super.Otec ma Mitsubishi Pajero 2,8TD a jezdi za 12l nafty.Ja mel Suzuki Vitaru 1,6 16V a ta jezdila tak 8-10l. :D :D

Chci nejakej tuning ale nevim poradne co.

Zatim mam folie, filtr, a kola ??? asi budu menit.

Mam problem s vrzání a klepanim kdesi u zadnich vrat a nevim co stim.Zkousel jsem mazat, utahovat a nic

HELP

to mas tu slabsi nebo silnejsi verzi toho HDI? jestli je to ta slabsi, tak to delali nejaci ogari z Danska? tusim... a delali to tak, ze se tam pridal nebo vymenil intercooler + par kravinek a byla z toho ta silnejsi verze.... kdyztak hledej nekde na http://www.hi-speed.dk/Intercooler.html melo by to tam jeste byt...akorat je to dansky (asi) :)

[Editováno 1/25/03 voštík]

No oni tu silnejsi verzi do 206 nejak nedavali. V 03/2000 byla prvni 206HDI 66KW a musela byt 5dveri a XT výbava.

O tom intercooleru jsem uvazoval ale tvrdili mi ze to nejde ze tam je i jiny chip?

A ted zrovna neumim dansky tak to musim prostudovat Ď

no ten cip tam asi jiny bude.... mozna, ale proc by to nemelo jit... ZLATE CESKE RUCICKY :D kdyz to zvladli v Dansku, tak tady to musi jit 4x levnej udelat taky :D