Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

cerpadlo epic klepe


LORD_mapiv

Recommended Posts

Do toho se mi prave moc nechce za poslednich 14 dni jsem s tim autem zkusil zacalo to tim ze mu mlada roztrhla vejfuk pri oprave jsem zjistil ze mi tece chladic ja koupil novej plus hadice co byli nasracku a kdyz jsem tam daval tu spodni hadici tak si vsimnu ze mam utrzenou kladku na remen co honi altik drzela jen na tom tlimici ten hlavni sroub byl na dva kusy nechapu jak muze prdnout sroub o tvrdosti 10.8 ale stalo se a po vsech tech opravach teklo cerpadlo ja to pretesnil a a klepe to uz je fakt na odstrel asi bude nejlepsi koupe noveho vozu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já bych to tak černě neviděl.. pokud bude mechanicky čerpadlo na sra*ku, tak věřím, že mechaniku seženeš za pár korun.. když by bylo něco s elektronikou, tak dneska se to dá dat dokupy v domácích podmínkách taky.. záleží jak je na tom zbytek auta.. pokud ti to nehnije, tak bych se na nový vykašlal.. tohle jsou běžný věci a taky se teď s nima potýkám.. a věř tomu, že u novýho to nebude lepší.. ;-) no a v neposlední řadě, kdyby jsi chtěl mít na 100% bezúdržbový a spolehlivý čerpadlo, tak to vyměň za BOSCHe a máš vystarání do konce životnosti auta.. ;-) a i kdyby přes tohle všechno by jsi ho chtěl prodat, tak dej vědět.. :D :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Lord Back,nezúfaj,pozri sa na priesvitné hadice v ktorých máš naftu,či nemáš v nich vzduch.Ja som mal popraskané prepadové hadičky na tryskách,a robilo mi auto to isté.Vy menil som ich,a už je pokoj!

[upravil dne 14/10/12 07:16 od zolco]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera jsem vymazal všechny chyby abych věděl která bude ta hlavní po raním startování nebo spíš po raním pokusu o start a když jsem vystřízlivěl po včerejší kalbě jelikož jsem měl narozky tak jsem ráno skočil do auta nažhavil jsem a ta sviňa chytla jak když vyjede s továrny prostě tak mi nikdy nechytl a bouchání s čerpadla se taky nekonalo tak teď nevím co s tím mam dělat jedině fakt čekat zda to bude ještě dělat

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

já mam sice benzína a 2x mi taky hezky klapal... první co bylo slyšet bylo klapání.... byly to nejspíš hyroštely... po pořádnym zabláznění na mokru to přestalo... pak se to ozvalo ještě jednou a teď mam klid.... asi tam byl jenom bordel... u toho čerpadlo to mohl taky způsobit nějaký bordl ne??? to klepání

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak a je hotovo na čerpadle popraskali ty cívky na těch ventilkách takže jsem v hajzlu v čerpadle se asi opravdu někde dělá pořádnej tlak jelikož z těch cívek teče nafta tak s tím šrotem jsem měl pravdu teď už ho můžu prodat jen na náhradní díly tak kdyby měl nikdo zájem prodám vše je v pořádku akorát čerpadlo je v hajzlu tohle už já dohromady nedám.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ještě dotaz když jsem tam ty cívky dával zpátky a já debil jsem skřípl kablík cívky co je vedle tadytý s tím čepem uvnitř mezi tu cívku a čerpadlo a prosekl jsem ho a když jsem chtěl nastartovat a zapnul zapalování praskla mi pojistka Č 10. 10A já aniž bych to řešil dal jsem novou a samozřejmě že praskla i ta po čase jsem na to přišel kabel jsem vyndal proměřil zda vede proud dal novou pojistku a motor šel ale po startu se rozsvítila kontrolka diagnostiky a v tom kabelu co jsem skřípl není teď proud vůbec motor běží jezdi a já vůbec nevím na co ta civka je a hlavně se bojím zda jsem nenakouřil řídící jednotku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak dneska padlo rozhodnutí hned po tom co jsem dodělal novou elektriku k čerpadlu zavolal jsem do delphidieselservisu a obědnal jsem si komplet sadu těsnění a čerpadlo jde ven jelikož když to teď mam celé okolo rozebrané tak už ta demontáž nemůže být nějak složitá horší to bude s tím čerpadlem toho se docela děsím že ho udělám teda spíš dodělám. Když vidím co mě čeká tak au au :bacha

post-24904-14109627862556_thumb.jpg

[upravil dne 31/10/12 12:47 od Lord Back]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...