Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

On to někdo kupuje


MilanF1

Recommended Posts

do mesta, proc ne, je to zivy a na cestu do prace 20km tam, pak 8 hodin v zasuvce a 20km zpatky domu, kde to je pres noc zase v zasuvce, idealni. Navic velikostne vyhodny na parkovani, ten nakup se v tom taky odveze a prijdou casy, kdy to mozna bude jediny prostredek, ktery pusti do uzsiho centra. Uplne klidne bych si to dovedl predstavit. Samozrejme, ze takovej ION neni zadny rodinny auto nebo auto urceny k cestovani na vetsi vzdalenosti, nez 50km kolem komina.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak nějak ... já začal uvažovat nad elektroskutrem akumoto do PHY, ale za ty peníze, co mám IONa, tak koupim kolem 15ti 406tek :aut

Ale bejt pracháč a mít ekomyšlení a potřebu jezdit po městě denně do 50km, tak to vezmu ... návratnost si myslim, že je nulová :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 8 měsíců později...

Dneska jsem ho viděl na Kulaťáku šoupnutýho na chodníku, před ním mikrofon na trojnožce ..... - asi čekali na kameru aby něco točili (možná množství exhalací v totálně zašpérovaném stoupání k Prašnému mostu, skákal jsem to snad 20 minut).

[upravil dne 12/6/2013 22:36 od Medvěd]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...