Sign in to follow this  
Followers 0
Hics

Je libo nějaký to světýlko navíc?

17 posts in this topic

Tree tuning? Netušim o co jde. Podle názvu to šacuju, že bych měl naroubovat na blatník ořechovou haluz :D

Možná je to maskáčová metalíza. Třeba pro trempy, co sou líný chodit lesem pěšky.

No nááádhera :-)))

Když sme u toho, nanapadá Vas někoho něco, čím by se dali nahradit neony pod auto? :D

Uz jsem to tu dneska psal. Nechcete spis ty penize investovany to tehle picovin investovat do nejakyho peknyho tuningu?? Neony, stroboskopy, mlhovky, dalkovy .... si na auto umi narvat kazdej *****, ale opravdu hezky a hlavne ucelne udelat auto uz neni takova sranda.

JR: No jo, ale když už máš lvíčka vyšperkovanýho venku i zevnitř tak to chce nějaký světýlka. Hezký auto má bejt vidět i ze tmy

deeper: takovejch aut ale v klubu spocitas na prstech jedny ruky. Popravde jsem zatim videl na srazu akorat jedno, ktery na to ma. A to jeste k tomu hezky tim, ze tam zadny svetylka a blikatka nema.

Asi sem se nevyjádřil přesně. Tím, že vykřiknu do tmy, že půlku z toho nutně potřebuju, tak sem to nemyslel tak do slova. Vesněs sou to věcičky, který patřej na pou?. Jó, hezky udělaný osvětlení interiéru není o tom naflákat všebarevný ledky kam to jde. Líbí se mi vše pokud možno v jedný barvě a hlavně udělaný precizně. Pokud možno tak, aby to vypadalo jako origoš. Nějaký svítící lebky na řadící páce fakt nemusim. Docela mě už i vadí, že mám mocbarevmý rádio( ach ty soňáci). Zkusim alespoň tu část displaye, co je jedovavě bílá hodit na rudo.(uvidíme jak to bude vidět přez den)

Deeper: a jak teda vypada vubec ten tvuj LEV??? udelej fotky a hod to do placu, at muzem rict, jestli to ma cenu nebo nee... ;)

Fotky udělám rád, ale až bude hotová přístrojovka. Včera sem zrovna na jednu čučel a snad to nebude takovej problém. Jinak taky v sekci \"interier alá pašík\".

A propo. Rádio nic moc. Bude lepší když zůstane, jaký je. Chtělo by to nějaký Nakamichi.... :D :D :D