Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

406 Coupe by Ducatista - výměna HDI za V6


Ducatista

Recommended Posts

Možná bych ještě představil svou naftovou bývalku, kterou jsem měl přesně rok a kterou jsem opustil jen proto, že tohle modrý V6 Coupe už mi loni uteklo doslova před nosem. Ale bývalý HDI bude v dobrých rukou, má ho teď moc dobrej kámoš, kterej mu dopřeje vše co bude třeba. Tak pár foto...

97845266.jpg

87540126.jpg

47807451.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V6 jede pěkně, ale teda musím říct, že jsem od toho možná čekal trochu víc, asi to bude tím, že to bývalý HDI jelo opravdu moc pěkně, bylo tam FAP off a chip od Strakiho. Myslím si, že v rozmezí 1800-3000 ot by to HDI V6 možná i ujelo, ale od 3000 ot se u HDI nic víc neděje, kdežto V6 se teprve začíná nadechovat k pořádnýmu záběru. Ovšem ten záběr něco stojí, s HDI jsem jezdil za 5,3-5,5 L nafty, V6 jsme z Hradce k nám na Moravu dovezli za průmerných 8,0 dle PPC, ale jinak do 30 km vzdálené práce to chlastá těch 9-10 L, takže jen co budou volný love přijde zástavba LPG.

Jinak malej postřeh, HDI mělo brzdy Lucas a jde trošku poznat, že ty Bremba u V6 mají lepší účinek.

Pár momentek z dovozu... :D

60910336.jpg

46892043.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Y2K: Má to komplet vyplněnou servisní knížku, v Německu to měl 1 majitel ročník 1941, tak snad to moc nehuntoval :aut Ale předchozí majitel tady v Česku tomu moc nedal, při prodeji se ani neobtěžoval vyčistit interier, stěrače totálně ošmajdaný, gumy podhuštěný na 1,6 MPa a úplně smetený... Připadlo mi že do toho lil jen benzín. Nicméně naštěstí to v Česku bylo jen rok a půl a najelo se s tím cca 15-20 tis km z celkových 140 tis, takže já to nebudu mít problém dát zase do TOP stavu jako bývalou HDI. Napřed nechám udělat oleje a základní servis a opravit zadní kolo - ložisko, nebo tyčku geometrie - kolo má vůli, jinak se ale zdá, že je vše v pořádku. Auto jsem už nechal prohlédnout v servisu a havarované kromě zadního blatníku opravdu nikdy nebylo. A ten zadní blatník, to byl jen klepanec, takže nic hroznýho.

Tímto ještě děkuju Ferrymu za info při zjišťování historie tohoto auta a hlavně Devils-nightovi za jeho čas, kdy jel auto se mnou prohlídnout :papa

blatnik.jpg

[upravil dne 24/9/12 21:08 od Ducatista]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

podla mna tie prve kola tam boli lepsie ;)

trosku ma irituje ta antena a dat este duplex a je to :)

zlta to sice neni ale modra je dobra :super

Právě že tyhle nový kola se mi strašně líbí, proto jsem je koupil. Jsou to Německý Aluett, ale 16ky, nechtěl jsem 17ky, protože to by bylo už hodně tvrdý, ale tyhle 16ky opticky ty kola zvětšují :)

Ta anténa je příšerná!! To máš pravdu :D ale jak říkám, teď teprve začnu vychytávat mouchy, anténa je už objednaná, dnes jsem tady na foru koupil origo radio larion na CD a usilovně sháním origo zadní křidýlko... :( Ale nikde není, asi mi nezbyde než koupit nový v Peugeotu. Ceníková cena cca 6200 Kč... :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som myslel hlavne co sa motoru tyka ;)

ale vyzera dobre...chcelo by to este interier :P

No motor, to se uvidí... Snad se to nebude srát :bojim:D Ale trvám si na tom, že mě víc vyhovovala charakteristika motoru u HDI, hlavně ten turbozátah vespod. Auto nemám na závodění, od toho mám motorky, ale prostě do téhle barvy jsem se úplně zamiloval, tak jsem to auto musel mít, i když s motorizací V6.

Tady foto...

36949903.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Krásná kára, dnes tohle koupí jen srdcař, tomu rozumím a fandím. Jinak za mě na tohle auto aspoň co se kastle týče jen origo křídlo. Měl jsem na tom Lestra, tu značkovou lištu z e-bay (nevím jak se to...) i PL blatníky a všechno šlo po čase dolů, tenhle design je nepřekonatelný v originále. Jedině snad lišty do barvy, to podle mne tomuhle autu jediné sedí... Jinak s anténou jsem si poradil - zacínoval, ale já nemám rádio, tak asi tak :D...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...