Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Prosim o radu pri montazi autoradia na P 206SW


vojty

Recommended Posts

Vedel by mi niekto poradit sposob, ako pripojit Autoradio do Peugeota 206SW (planujem kupit Sony CDX-L400X )? Radio je vybavene standardnym ISO konektorom. Je potrebne pouzit nejaku redukciu alebo prepojovaci kabel? Aky typ konektora obsahuje Peugeot206?

Dalej planujem montaz reproduktorov do zadnych dveri. Vie mi niekto povedat, ci uz v zakladnej vybave su privedene kable k zadnym dveram?

Dakujem za pomoc.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jo ISO tam je. Je to normovany, akorat japonci strkaj do aut neco trochu jinyho ...

Asi budes muset zavolat do servisu nebo rozebrat zadni dvere, abys zjistil ty repro.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

V katalogu som zistoval velkost reproduktorov do zadnych dveri. Mali by tam byt 13cm. Len neviem, ako tam priviest kable.

Tiez planujem aj instalovanie vyskovych reproduktoroch umiestnenych na vnutornej strane spatnych zrkadliel.

Nemate nahodou nejake skusenosti s montazou?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Pokud to není základní model (a to asi SW nebude) tak by tam měla být kompletní kabeláž po autě. Možná ne odbočka na výšky. Každopádně u 206tek se používá v originál kabeláži pouze ISO konektor k připojení rádia, takže by tam neměl být problém.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Hi,

este som ho nevidel, ale predpokladam, ze zadne repro bude umiestnene v zadnych dverach a nie v kufri.

Ide o zakladnu vybavu, takze ovladac pod volantom ani spojenie s displayom na pristrojovke to nebude mat. V piatok sa uvidi.Idem ho prevziat. Dam vam potom vediet, co som tam nasiel :D;):):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

HI all,

prve stretnutie s 206SW mam zasebou a som velmi milo prekvapeny so zmenami, ktore sa tam nachadzaju.

Co sa tyka audiosustavy, dva kusy seriovo-dodavanych reproduktorov je na kombi dost malo. S autoradiom neboli ziadne problemy, len jednoduche napojenie na ISO konektor (dakujem za vsetky rady). Troska ma sklamala kabelaz na pripojenie zadnych reproduktorov, ktora sa v zadnych dverach vobec nenachadza. I ked v prirucke je napisane, ze kable su privedene aj k zadnym dveram.

\"Budiky\" na pristrojovej doske su v striebornej farbe, co dodava interieru este vacsiu eleganciu. Na SW som presedlal z malej P206, tak ze prechod bol velmi prijemny, bolo si len treba zvyknut na vacsi komfort. :D :D :)

Tazko sa o tom pise, treba to vidiet na vlastne oci. :D :D ;):):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...
  • O 3 měsíce později...

Pokud vim, stribrne budiky ma 206sw X-Line, ktera ma z vyroby pripravu jen na predni repro. Montaz me ceka mnohem slozitejsi diky Hands Free (tu jsem si z 205tky odnesl) a uvazuji ze si to necham nekde udelat. Nicmene si chci poridit repro a radio sve. Muzete mi popsat jak kvalitni jsou ty predni repraky a velikosti zadnich a vyskovych? Jde mi presne o 206sw. Dik.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a ja Ti tiez odpoviem:

S tymi vyskacmi mas pravdu, su tam len nacvaknute.

Predne repro som hned vymenil. Tie kartonove taniere ma moc nepresvedcili. Dal som tam Blaupunkt GT 217X. Kabel k prednym vyskam samozrejme chybal. Vysky boli tiez zo serie GT 217x.

Do zadnych dveri som dal GT 213.

Celkom to ujde no pre dosiahnutie vyssej rychlosti by tam mohol byt nejaky ten subwofer navyse.Ale mozno casom.

Ja mam ale problem so zapojenim autoradia. Neviem zapojit radio tak, aby pri zasunutom kluciku,resp. klucik v polohe I, bolo radio funkcne. Radio sa mi zapina az pri zopnuti do polohy II. Premeral som to aj meracom, no spinane napatie pri zopnutom kluciku v polohe I som tam nenasiel. Trvale napatie je myslim na ISO c7, zem na c8, no kde sa ma pripojit spinane napatie na ISO konektore? Da sa to vobec? U p206 to islo. Poradte niekto.

dik

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:) Rada na ten klicek je jednoducha. Autoradio se prodava i s ruznymi redukcemi a ty pak jen vyberes tu spravnou (pripadne si ji opatris v prodejne peugeota). Tim si zajistis zaklad. Chovani ohledne klicku se pak nastavuje podle schema dodavaneho k autoradiu, alespon me byvale to melo.

No a pokud ses odhodlal zasahovat do instalace jeste vic a jit na uroven jednotlivych kabelu a bastlit to, tak u stare 205 jsem to vyresil nozem, uriznutim original konektoru, pak popadnutim meraku a priletovanim ISO konektoru. Napajeci kabel poznas a pak ti staci jen otocit klickem do I a vidis ktery ti da stavu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...