Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Antikovo P406 2.1 TD Break (80kw)


antik

Recommended Posts

Táák , zakoupena P 406tka kombíček .

Koupeno od Romííísek

je to 2.1 TD , místo lucase dán Bosch, výbava je Automat klima, central, interier v kůži, stříbrná metalíza.

m-s8q79j8f.jpg

m-sqr1xbu.jpg

m-64nfr9wx.jpg

m-vnhb4p8u.jpg

m-cbt6m1la.jpg

[upravil dne 7/8/12 22:53 od antik]

[upravil dne 7/8/12 23:00 od antik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

otáčkomer funguje, neměl by ?

Jinak je to sakra velkej skok z P405 GRD na P406 TD. nehledě na luxus co to má .

Ale zvykl jsem si na couvací senzory u dlouhýho auta ( v UL to je nemoc, že se po sídlišti couvá mezi autama, co jsou blízko sebe, protože najít flek je někdy umění ). Ale co neni může bejt. Dotahování okýnek mi taky chybí, protože už jsem nechal stažený okna na který děti zapoměly a odešel. naštěstí máme všímavý sousedy. Ale to taky mohu mít. Moduly pro okna a senzory mám v tašce. Střešní okno mi ani tak nechybí, ikdyž máme semafory hned pod čárou takže na ně neni vidět, ale holt budu stát daleko před křižovatkou a ne na čáře.

Kožený sedačky .. hmm, poprvý v nich sedim a dobrý, ale nštelovat si to podle sebe nemůžu zcela, protože pak nemaj ti za mnou kam dát nohy.

Taky bych rád zjistil, jak funguje tohle

m-dl7rle4o.jpg

sice to je odpojený, protože je tam místo Lucase danej Bosch, ale jistě neni problem to napojit na to, aby to nežhavilo po nezadání kodu atd. nápadu je hafo. ale jak zadat kod netušim.

nemá někdo k tomu manuál ?

[upravil dne 8/8/12 10:41 od antik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

budu ale schánět plastový prahy a přední nárazník, kterej je popraskanej.

taky me dostal tenhle píst, který slouží místo pružiny, ale protože rachtá a je volnej, budu muset řešit. Rachtání všeho možnýho po autě jsem si užil v P405.

od dražšího auta bych čekal, že už nic rachtat nebude.

m-xjr4zs6o.jpg

Ale poježděníčko to je rozdíííl.

U Maxe205 jsem byl o celou čtvrthodinu dřív.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ta klávesnice je kničemu bud rád že nefunguje u starších aut spíše zlobily:bojim ten píst u čerpadla se dá v pohodě nahradit pružinou já tem měl pružinu ze stodvacítky:D která taky sloužila jako vracečka když jsi pustil plyn:aut

jinak pokud máš zájem přední nárazník mám fungl novej okno sem měl i senzorem ale neměl jsem uskladnění bohužel tak letělo, prahy tady prodává 106ták za 500 tak mu písni jestly je ještě má:papa

[upravil dne 8/8/12 10:40 od Peugeot_22]

[upravil dne 8/8/12 10:42 od Peugeot_22]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

budu ale schánět plastový prahy a přední nárazník, kterej je popraskanej.

taky me dostal tenhle píst, který slouží místo pružiny, ale protože rachtá a je volnej, budu muset řešit. Rachtání všeho možnýho po autě jsem si užil v P405.

od dražšího auta bych čekal, že už nic rachtat nebude.

m-xjr4zs6o.jpg

Ale poježděníčko to je rozdíííl.

U Maxe205 jsem byl o celou čtvrthodinu dřív.

já tam sice ten pístek mám taky ale už je K:O tak sem tam dal navíc pružinu ze zlatý dobrý sháááde 105 až 130 co vrací lanko,v kelly 10kč:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak ti gratulujem zas k auticko, vyzera fajnovo...

inac to vstrekovacie cerpadlo neni z neicoho stareho? 405/bx??

čerpadlo musí bejt z něčeho kam se dávaly motory 2.1TD takže bud peugeot 605/806 nebo citroen xantia/Xm;)

tak a tady jsem mimo.

diky vsem za Congratulations .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

táák dnes vyřešen nefunkční zadní stěrač.Stačilo vyměnit relátko, co visi na motorku a už to mává jak má. :potlesk

také schovány káble v motorovém prostoru, aby byly po hromadě a neválely se ledabyle. V tom hodlám dále pokračovat.

[upravil dne 10/8/12 22:28 od antik]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   1 registrovaný uživatel

×
×
  • Vytvořit...