Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Tuning interieru


peugeot 306

Recommended Posts

Zdravím lidi potřeboval bych se zaptat na par věcí takže první: Co je lepší? lakovat plasty do barvy (středový panel,kryty klik) nebo použít nějakou folli např. imitace hliníku potřebuji to co nejlevněji.Dále se chci ještě zeptat na nějaké prima vrakoviště v okolí ostravy nebo Opavy dík:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vrakáč kolem OVy: OVa - Koblov (pár věcí tam mají, na 306 - především starší typy, jsou to ovšem těžké lopaty, je nutné se k nim i tak chovat - tvrdě a nekompromisně, cena jde vždycky stlačit...), Sviadnov (cesta OVa - FM, něco málo se tam dá koupit). J.B.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

poradte mi niekdo, mam 306ku panel pod radiom aj riadiacu paku teda vrch je imitacia chromu a prave vrch paky sa mi odlamuje, je mozne niekde kupit alebo ziskat len vrch paky ?? lebo nove som nevedel zohnat ani v original servise, a na vrakovisku mali secky paky vytrhane, dik :mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Myslím, že na tom nemáš co zkazit (když sem to zvlád i já :D No a cena celkem slušná. Nějaký ten plnič 180,- barva 210,- lak 180,- Lak je litrový buteli, ostatní asi půllitr. No a firma Plasticote ;) Když to zkazíš, hlavně ne éé BENZINEM

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

já osobně to stříkal akrylem, piksla stála kolem 80,-. V sumě 160 Kč. Dvě stačily na skoro vše. Možná to chtělo nějakej lak přes, ale i tak to nevypadá nejhůř. Jen řadička se tak nedá, protože se časem odře. Tu chce vyměnit, než se s tím trápit pořád dokola.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 měsíců později...

Mám řešení za 50,- Kč - půl metru samolepící tapety a trocha práce. Nevypadá to sice nejlépe, ale vždycky to jde bez problémů sundat až se mi to nebude líbit. A potom nalepit znovu, třeba zlatou tapetou:o. Moje 405 je k vidění v členech klubu - ID 869.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...