Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Přísada do motoru Bishop\'s original


Maty

Recommended Posts

Chystám se měnit olej a známej mi řekl a? si tam rovnou s olejem dám speciální přísadu Bishop\'s original, že prý to motoru prospěje. Sníží to opotřebení, spotřebu atd.... Mám 2.1TD najeto 135000km. Ta cena přípravku je cca 1200kč

Chci se zeptat, máte někdo zkušenosti přímo s tím to přípravkem? Mám to tam dát?

Díky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Maty

Chystám se měnit olej a známej mi řekl a? si tam rovnou s olejem dám speciální přísadu Bishop\'s original, že prý to motoru prospěje. Sníží to opotřebení, spotřebu atd.... Mám 2.1TD najeto 135000km. Ta cena přípravku je cca 1200kč

Chci se zeptat, máte někdo zkušenosti přímo s tím to přípravkem? Mám to tam dát?

Díky

Sám jsem tu přispíval docela výživně na téma Bishop. Osobně doporučuji. Po 8mi tis. km jen perfektní zkušenosti a je nás tu víc :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Maty

jo díky, podle toho to vychazí 50 na 50

ale žadný zkušenosti s bishopem

Ja Bishopa taky pouzivam, ale mam benzin. Musim rict, ze i benzinacek se krasne stisi a jede jako vino. Takove ty reci ze to min zere atd. to me nebere. Mozna to tak je, ale auto se dost uklidni. Je tu spousta lidi co rikaji at se toto nepouziva. Ja to do auta leju 1x za 2 roky na zimu abych mel lepsi starty a to by jste koukali co to dela, kdyz na horach v -25 maj nektery benziny problem startovat (o traktorech nemluve) tak ja prijdu, otocim klickem a jedu :D

Co se prevodovky tyka, tak to jsem lil jen do Favorita a tam to taky bylo supr v zime. Moje facko totiz kdyz mrzlo, tak nez se to krapet zahralo tak nechtelo moc radit.. potom to tam padalo taky jedna basen. Jestli to ale vyleci hucici lozisko nevim... kdyz huci, nebylo by lepsi ho opravit resp. vymenit?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ted sem si dal práci a procet si celej 15ti stránkovej elaborát na toto téma a závěr je takovej, že sand jedine Bishop Original může motoru prospět v tom smyslu, že na exponovaných místech vytvoří povlak, na kterém se lépe drří vlastní motorový olej - tedy nemaže sám, ani nijak jinak nechrání motor. Je to v podstatě jen inertní medium, nicméně i toto stačí k tomu, aby se motoru ulevilo. Vžechny ostatní přípravky jsou jen a jen ke škodě - zejména ty s obsahem chloru mj. PS-23. Motor dostává naprdel celkem zásadním způsobem a osobně bych s tim nenamazal ni dětskou tříkolku....:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem -=Michal=-

Napsán autorem Jirkap

Taky o něčem uvažuji do své 406, ale pořád nevím nevím...

Taky jsem váhal a to velmi dlouho. Prakticky celou životnost minulého auta a nakonec jsem zvolil Bishopa a jsem naprosto spokojenej.....

Asi to zkusím... do toho mého benzíňáku ;) Doufám, že nebudu muset hledat nový motor ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem Jirkap

Napsán autorem -=Michal=-

Napsán autorem Jirkap

Taky o něčem uvažuji do své 406, ale pořád nevím nevím...

Taky jsem váhal a to velmi dlouho. Prakticky celou životnost minulého auta a nakonec jsem zvolil Bishopa a jsem naprosto spokojenej.....

Asi to zkusím... do toho mého benzíňáku ;) Doufám, že nebudu muset hledat nový motor ;)

Doufej :papa:papa

Faktem je, že všichni co to tam už máme, tak můžeme potvrdit, že se motor méně zahřívá, plyněji rozjíždí na studeno, je nižší spotřeba atd.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doufej :papa:papa

Faktem je, že všichni co to tam už máme, tak můžeme potvrdit, že se motor méně zahřívá, plyněji rozjíždí na studeno, je nižší spotřeba atd.

Teda pánové, vy jste větší propagátoři, než Horst Fuchs!:D

Že bych o tom taky zauvažoval?:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Napsán autorem -=Michal=-

Napsán autorem Jirkap

Napsán autorem -=Michal=-

Napsán autorem Jirkap

Taky o něčem uvažuji do své 406, ale pořád nevím nevím...

Taky jsem váhal a to velmi dlouho. Prakticky celou životnost minulého auta a nakonec jsem zvolil Bishopa a jsem naprosto spokojenej.....

Asi to zkusím... do toho mého benzíňáku ;) Doufám, že nebudu muset hledat nový motor ;)

Doufej :papa:papa

Faktem je, že všichni co to tam už máme, tak můžeme potvrdit, že se motor méně zahřívá, plyněji rozjíždí na studeno, je nižší spotřeba atd.

Jdu teda do toho ;) akorát nevím přesně jaký teda mám do toho mého benzíňáka dát ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...