Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kopr 306 s16 skládání převodovky


kopr

Recommended Posts

Na uvod asi ne třeba představovat auto. Jená se o 306ku s16 kterou jsem přivezl od mízi.

Jedná se o s16ku 112kw rv 95 předelana na novej model

V plánu je nechat zevnějšek v tomto stavu (netřeba měnit) a tak nak postupně dotahovat detajly uvidime na co budou penize a na co ne

Provedené změny co se zatim stihlo

-upevněná spz

-odskok 3 dveří na dalku i na tlačítko zevnitř

-nová muzika

-kola speedline+nový gumy toyo proxes t1r 195/50r15

-předělaný el redukce na zadní světla

plánovaný změny

-zjistit problem při prudkym přidání plynu auto nejede a při plynulim jede jak střelený (nakej snímač čidlo nevim co by to mohlo dělat za radu budu vdečnej)

-brzdy brembo max

-dozadu podložky (nejspíš jen 0,5cm ) 2cm ani 1,5 se tam nevlezou a 1cm nemá středovej kroužek

-nechat nakomaxitovat kola (opět na bílo)

-dále uvidíme co se naskytne a příjde za napad

první pohodová test jízda na benzinu vzadu kamoše peugeot 205gti mi16 :)

post-16954-14109626022784_thumb.jpg

[upravil dne 16.12.2012 19:29 od kopr]

[upravil dne 20.2.2013 21:59 od kopr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ahoj, to prudké zešlápnutí plynu a auto nejede - umí sa tu srat snímač natočeňá škrtící klapky, jestli víš jak, ten by sem změral/nechal změrat, alebo hocijaká blbost, co dostává blbé číselka :)

Samozrejme nádherný kocúrek, gratulujem ke kúpe :papa

[upravil dne 31/7/12 16:04 od Ivkopivko12tka]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak budu se snažit :) Základ od tebe je dobrej takže mam na čem stavět

Jinak k těm kolum neže by se mi nelíbili ale při 3 lidech vzadu chytaly podběhy. To mě dost odradilo a i tak me přijdou 17ky na 306ku moc. Tahle vim že to i při propružení je tak jak má a nemusim se bat že to někde na hupu chytne :)

Druhá věc cena gum 15tek a 17tek je jinde a myslim že až se daj do biliho komaxitu taky to bude lepší :)

[upravil dne 31.7.2012 21:07 od kopr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Podložky vzadu jsou na mistě 1cm a je to akorát při propérování cca 4mm mezi lemem a kolem. tak zbývá ješte 1cm dopředu at to ladí :)

Jinak kotouče dopředu jsou obědnaný nedalo mi to :D Díky patří stranovi poslal mi supr odkaz a brembo max tam vyjde cca 2500Kč předek komplet

post-16954-14109626082737_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme to další den strávenej s 306kou :D

Potvrdilo se podezření že sahary spínaj dýl než maj

Našel jsem na clubu navod jak prozkoušet sahary. A dal se do toho první jsem šel na relatka na saharu ok, na přímo větráky jely dál kontakty na bitronu taky ok tak jsem hledal jak blbec na termostatu hnedy čidlo a nikde nic :D Tím mi návod došel a nevěděl jsem co dál. Jediný na co jsem přišel že je to nekde na ceste ovládání relatek. Nezbylo nic jinýho než na jednom konci začít a postupne jit po kabelech.

:D:D vyhodil jsem saharu a na svorkovnici zelenej prašek a jeden kontakt zaoxidovanej tak jsem to propípal měřákem a kabel byl nakonec přerušenej v tom zatavenym plastu...šmejd jeden

tak uvidíme příšte až se to nahazí spátky jestli to dělal právě tenhle kabel :) Už jsem ani nedoufal že to najdu tolik papírů co jsem pokreslil schematama kudy to teče :D tak snad to dělalo jen tohle :)

post-16954-14109626089597_thumb.jpg

[upravil dne 5.8.2012 19:47 od kopr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

spokojenost spínaj obe na pomalou rychlost při 95 a vypinaj při 90 :cool:

zastrčku jsem přemostil přes konektory troška stahovačky troška pasky a dílo je hotovo ješte nastrojit :)

post-16954-14109626101461_thumb.jpg

[upravil dne 6.8.2012 20:59 od kopr]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...