Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

207 1.6 THP GTI 210PSI


haroWeeD

Recommended Posts

  • O 4 týdny později...

Zdravím celý klub peugeot. Je to moje bývalé auto. Chlapcovi som ho predal asi pred rokom za 7500 eurokorún v stave ktorý by som nenazval inak ako ukážkový! Už som pár kosačiek rozobral tak to viem posúdiť, inak auto bolo upravené v profituningu BA a má 203ps(mám graf). Jediné čo mi z toho celého vychádza je , že sa tými údajnými úpravami obhajuje prestrelená cena kt. za to pýta. O serióznosti predávajúceho svedčí aj fakt že auto je r.v. 2006 a vinzeráte stojí 2007(môžem poslať VIN). Pre Teba HARO - sú síce autá ktoré vekom získavajú na cene, ale ver, že 207(hlavne s motorom EP6DT) medzi ne nepatrí! Daj foto motora a poviem ti, či si tam vôbec niečo robil. Ak ste aj s \"maníkmi\" vylepšili robotu profituningu klobúk dole, ale odpusti si komenty k stavu auta v akom si ho kúpil. Asi by si nedal toľko peňazí za auto kt. nebolo bezchybné, taký hlúpy si predsa neni! Veľa šťastia pri predaji ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...