Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

207 1.6 THP GTI 210PSI


haroWeeD

Recommended Posts

ano bolo na predaj ale v hroznom stave teraz som tam kupil vsetko co som pisal a dal ho dokopy...

vidim ze mas 206rc pekne auticko...ale nemas problem aj ty s prevodovkou?? vstky tie peugeoty maju gumene prevodovky..a pri vytoceni jednotky na 70km/h tak dvojku nezaradim a chcem to spravit...chalan mi vysklada prevodovku lenze pyta 1000e akoze bola by to spica ale momentalne je to dost po tych upravach co som dal...poprosil by som nejaku radu

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

\" Kulisu \" mam uz tiez vyrachanu, ma to peknu volu :D ale dvojku zaradim, len treba na to ist s citom :) Zase ja mam naslahane uz 180 000 km ... Ja som predtym Peugeota nemal tak neviem ,ale co som cital tak ze skoro vsetky tieto Peugeoty maju nestastnu prevodovku a je to veru sakra rozdiel ked sadnem do brachovej Hondy, tam sa radi jedna basen :)

Poradit ti ale neviem co s tym, to nech skusia nejaky experti :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Pekná 207 GT, som zvedavá na foto motora, lebo toto auto sa mi zdá povedomé, ale to čo mám na mysli nikdy v zlom stave nebolo. Inak k tým úpravám, máš aj nejaké merania na brzde? A len tak medzi nami samotný forge úpravy nerobí, predávajú len tuningové komponenty a sídlia v USA, myslím že tam si s autom nebol;). Mimochodom čo je to \"sanie z intercooleru\"?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

Ked chces lepsie radit z 1 do 2 tak treba vymenit spodny silenblok motora za powerflex, velmi to autu pomoze aj pri jazde to je citit.

Ale zaujimalo by ma na co vytacas 1 do 70?? to si uz davno za hranicou kedy to dava zmysel. Pri seriovom turbe a takych upravach ta hranica konci max pri 5500 ot/min pri kazdom stupni......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 měsíce později...
Pekná 207 GT, som zvedavá na foto motora, lebo toto auto sa mi zdá povedomé, ale to čo mám na mysli nikdy v zlom stave nebolo. Inak k tým úpravám, máš aj nejaké merania na brzde? A len tak medzi nami samotný forge úpravy nerobí, predávajú len tuningové komponenty a sídlia v USA, myslím že tam si s autom nebol;). Mimochodom čo je to \"sanie z intercooleru\"?
ano na prvy pohlad vyzeralo pekne...po stretnuti s par manikmi sme vsetko museli prerobit lebo to asi robil niekto kdo videl rozobratu asi len zahradnu kosacku
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ked chces lepsie radit z 1 do 2 tak treba vymenit spodny silenblok motora za powerflex, velmi to autu pomoze aj pri jazde to je citit.

Ale zaujimalo by ma na co vytacas 1 do 70?? to si uz davno za hranicou kedy to dava zmysel. Pri seriovom turbe a takych upravach ta hranica konci max pri 5500 ot/min pri kazdom stupni......

aha ok skusim vymenit silentblok lebo teraz zacinam opet davat nove veci a vylepsovat to...dufam ze trochu pomoze... ale uz aj tak chystam predaj...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...